Connect with us

Новини Черкас

Жителі Черкас можуть отримати гранти в галузі культури


Усі охочі можуть отримати гранти у сфері культури у місті Черкаси. Експертна комісія оцінить проекти у березні 2023 року.

Про це повідомила прес-служба ММР.

Охочі отримати допомогу з міського бюджету на реалізацію власних проектів мають подати відповідні заявки завчасно, з 1 по 28 лютого 2023 року.

Пріоритет надаватиметься грантам, спрямованим на створення нового мистецького бачення контекстів минулого та майбутнього та культурних проектів національно-патріотичного спрямування.

Зазначимо, що в умовах воєнного стану в Україні діють обмеження на виплату бюджетних коштів. Детальна інформація за тел.: (0472) 37-05-75, 050-464-18-67 Людмила Чорномор або за ел. [email protected]

Документи на виділення грантів приймаються відділом культури департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради за адресою: вул.Гоголя, 251, каб.101.

Муніципальна програма виділення субвенції у сфері культури на 2018-2023 роки включає низку актуальних напрямків, які можуть зацікавити наших громадян: образотворче мистецтво, література, музика, кінематограф, фотографія, хореографія, сценічне мистецтво, культура та мистецькі проекти (фестиваль, конкурс, театральна вистава, майстер-клас, конференція, концерт, літературні читання, лекційний курс, виставка, симпозіум тощо).

Гранти призначаються щорічно Департаментом освіти та гуманітарної політики за поданням Профради. Отримати грант можуть громадські неприбуткові організації, ініціативні групи чи фізичні особи.

Максимальний розмір грантової підтримки – до 80 тис. грн. на реалізацію одного проекту.

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://zmi.ck.ua/cherkassy/jitel-cherkas-mojut-otrimati-granti-v-galuz-kulturi.html

Comments

Новости