Connect with us

Политика

Зеленський закликав Захід заборонити всіх росіян


Президент Володимир Зеленський закликав країни Заходу заборонити громадян Росії за агресію проти України.

Про це глава держави сказав в інтерв’ю виданню The Washington Post, передає Укрінформ.

«Що б не сталося з росіянами… нехай їдуть до Росії». Тоді він зрозуміє. Вони скажуть: «Ця війна до нас не має відношення. Все населення не може нести відповідальність, чи не так? Може, населення вибрало цю владу і з нею не борються, не сперечаються, не кричать. Не хочете такої ізоляції? Кажете всьому світу жити за вашими правилами, то йди туди жити, це єдиний спосіб вплинути на Путіна», – сказав Зеленський.

Президент додав, що основними санкціями проти Росії є закриття кордонів через окупацію Росією чужих територій.

За його словами, росіяни повинні жити у своєму світі, поки не змінять свою філософію.

Зеленський також зазначив, що хоче, щоб Росія знала, що повернення контролю над Херсоном буде лише першим кроком у процесі звільнення всієї території України від окупації.

«Я їм (росіянам – прим. ред.) хочу сказати, що як тільки у нас вистачить сил і засобів, ми звільнимо всі наші території від окупації», – наголосив він.

Як повідомляє Укрінформ, міністр закордонних справ Естонської Республіки Урмас Рейнсалу на спільному брифінгу в Києві з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою заявив, що Естонія внесе пропозицію щодо заборони туристичних віз. З наступного тижня громадяни Росії до країн Євросоюзу.

Фото: Хайді Левін для The Washington Post

Comments

Новости