Connect with us

Политика

Зеленський обговорив із президентом Конго продовольчу безпеку


Президент України Володимир Зеленський під час розмови з главою Демократичної Республіки Конго Феліксом Цісекеді наголосив на важливості подолання продовольчої кризи, спричиненої військовою агресією Російської Федерації.

Про це повідомив глава держави Україна TwitterПовідомляє “Укрінформ”.

«Я мав розмову з президентом Демократичної Республіки Конго Феліксом Тшісекеді. Вперше в історії під час переговорів ДНР-Україна він наголосив на важливості подолання продовольчої кризи, спричиненої агресією Росії проти України. Він наголосив на важливості підтримки України з боку Конго, особливо в ООН», – сказав Зеленський.

Він підкреслив, що налаштований на поглиблення співпраці з Африкою.

Як повідомлялося, 24 лютого Росія почала масоване вторгнення в Україну. Внаслідок блокади Росією Чорного моря в українських портах заблоковано понад 22 млн тонн зерна, більша частина якого призначена для Всесвітньої продовольчої програми ООН.

22 липня за результатами чотиристоронніх переговорів між Україною, Туреччиною, ООН і Росією в Стамбулі було підписано угоду, згідно з якою планується експорт зерна та інших продовольчих товарів з українських портів.

1 серпня судно “Razoni” під прапором Сьєрра-Леоне вийшло з Одеського порту з 26 тисячами тонн української кукурудзи.

Вранці 5 серпня з портів Великої Одеси вирушив перший конвой українських зернових суден.

Фото: Офіс Президента РеспублікиComments

Новости