Connect with us

Новини регіону Черкас

Завтра Землю накриє магнітна буря


Фахівці соні лабораторії залишаються уважними до ситуації на сонці. Якщо на нашому горизонті спостерігається зростання активності, то можна звинуватити геомагнітні бурі на Землі. Магнітні бурі в серпі не сильні, але розпадуться. Найтриваліша від них стане ясно в середині місяця, влітку УНІАН.

порожній

Що таке магнітна буря?

Магнітні бурі – бурі магнітного поля Землі, звані спалахами на Сонці. Такий виклик може негативно вплинути на роботу систем, а також на здоров’я людей. Невелике збільшення активності може бути корисним для здоров’я.

Під час найближчої магнітної бурі

Геомагнітна буря триватиме 17-20 серп. 17 і 18 числа буде слабка магнітна буря, а активність Сонця в найближчі дві доби буде вище середньої. 27 вересня прогнозується початок сонної активності.

Як захиститися від магнітної бурі

Магнітна буря найбільш небезпечна для людей, стійких до літа та погодних умов, людей з хронічними захворюваннями та жінок.

У денний час при високій активності сну можуть спостерігатися такі симптоми: головний біль, сплутаність свідомості, нудота і блювота, болі в спині і попереку, слабкість, слабкість, гострі хронічні захворювання.

Вивчіть правила здорового способу життя в складній історії, щоб легше пережити важкий період.

Покрийте масне, жирне, гостре, кисле і борне лікування. Більше зелені, овочів і фруктів.

Частіше бувайте на свіжому повітрі і провітрюйте квартиру.

Більше ходити пішки, а не транспортом.

Замініть каву, алкоголь і сигарети зеленим і трав’яним чаєм.

Перед сном прийняти контрастний душ.

Лягайте спати в один і той же час.

Источник

Comments

Новости