Connect with us

Новини Черкас

Завод на Черкащині може перейти у власність держави


Консервний завод у селі Кліщенці Золотоніського району може перейти у власність держави. Власника підприємства підозрюють у роботі на ворога. Зараз гонка заарештована. Про це повідомляє прес-служба ДБР

Співробітники ДБР викрили засновника підприємства «Кліщинський консервний завод» у Черкаській області під час організації допомоги державі-агресору. З 2014 року координує діяльність власних агропідприємств на підконтрольній Україні території, а також у тимчасово окупованому Криму та РФ.

Згідно з матеріалами СДБ, Соснівський районний суд Черкас наклав заставу на майно черкаського заводу зловмисника. Триває підготовка до передачі АРМА рухомого та нерухомого майна, триває робота з конфіскації майна зловмисника.

З’ясувалося, що після анексії півострова кримський бізнесмен переїхав до Києва. Він перереєстрував свої компанії на підконтрольній і тимчасово непідконтрольній території України під юрисдикцію України та Росії. Це дозволило підприємцю вести бізнес на тимчасово окупованій території, сплачуючи податки та збори до бюджетів різних рівнів держави-агресора.

Завдяки наявності української реєстрації підприємець організував незаконний механізм постачання сільськогосподарської продукції до Європейського Союзу. Він нібито експортував українські товари до Республіки Польща через Росію та Білорусь. Таким чином він обійшов санкції ЄС щодо заборони імпорту товарів, вироблених у Криму.

Підприємець залучив до протиправної діяльності членів своєї родини та керівництво, які допомагали керувати 11 підприємствами на території України, тимчасово окупованого Криму та в Москві.

Працівники ДБР ініціювали конфіскацію майна працівника:

5 квартир загальною площею понад 500 м2;

9 земельних ділянок – понад 20 га;

60 автомобілів;

53 одиниці житлових та нежитлових приміщень, у тому числі офісні, складські, гаражі тощо загальною площею понад 34 тис. м2;

11 компаній та підприємств, статутний капітал яких становить майже 8 млн. грн.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину за частиною 1 статті 111-2 Кримінального кодексу України – сприяння державі-агресору.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.

Досудове розслідування триває.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vikka.ua/novini/zavod-na-cherkashhini-mozhe-perejti-u-vlasnist-derzhavi/

Comments

Новости