Connect with us

Новини Черкас

Замирайло не з’явився на суд: адвокат запевняє, що він у лікарні, проте доказів немає


Придніпровський суд у Черкасах сьогодні мав продовжити розгляд справи депутата-колабораціоніста Олександра Замірайла. Однак відповідач на засідання не з’явився.

Про це із зали суду повідомив журналіст «ВиЧЕрпно».

За словами адвоката Смоляра, Замірайло перебуває на стаціонарному лікуванні у третій лікарні через загострення хвороби. Однак на вимогу судді надати докази адвокат відповів, що надіслав підтвердження до суду, але його ніхто не отримав.

Суддя обговорював правомірність причини неявки підсудного у зв’язку з обраним запобіжним заходом.

Адвокат підозрюваного відмовився друкувати довідку, посилаючись на його право не мати таких навичок.

Суддя, у свою чергу, відмовився прийняти документи, зняті телефоном, оскільки не зможе «долучити телефон до матеріалів справи».

Адвокат погрожував судді імпічментом за “упереджене ставлення” і попросив перерву на п’ять робочих днів для підготовки друкованих документів.

За результатами зустрічі та за висновком прокурора адвокату надали час для підготовки відповідних документів. Якщо адвокат не доведе поважність причини неявки Замірайла в суд, йому змінять запобіжний захід.

Прокурор також звернувся до суду з позовом проти лікарні, щоб отримати докази стаціонарного лікування Замирайла та отримати орієнтовний термін лікування.

У суді оголошено перерву до 14:30 7 грудня.

Нагадуємо, що попереднє засідання мало відбутися 15 листопада, але через більш тривалу тривогу повітряного руху засідання перенесли на 28.

Суд уже розпочав розгляд справи, заслухав обвинувальний акт та перейшов до ознайомлення з матеріалами справи.

Як ми повідомляли раніше, Олександра Замірайла звинувачують у підтримці РФ і неприйнятті чинної української влади. Представник планував у разі окупації міста та області стати гауляйтером Черкаської області.

Читайте також: За депутата-колабораціоніста з ОПЗЗ Замирайла внесли заставу в один мільйонЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vycherpno.ck.ua/zamyrajlo-ne-z-yavyvsya-na-sud-advokat-zapevnyaye-shho-vin-u-likarni-prote-dokaziv-nemaye/

Comments

Новости