Connect with us

Политика

Закрийте кордони ЄС на рік і побачите результат


Президент України Володимир Зеленський вважає заборону в’їзду громадян Росії до країн ЄС найефективнішим способом впливу на президента Путіна.

Про це він сказав в інтерв’ю газеті “Washington Post”, повідомляє “Укрінформ”.

«У цих санкціях немає нічого такого, що позбавляло б майна чи людських життів», – сказав він. – Я з самого початку говорив, що вважаю закриття кордонів найважливішими санкціями, тому що вони (росіяни – прим. ред.) забирають чужу територію. Нехай живуть у своєму світі, поки не змінять свою філософію».

За словами президента, цей захід буде ефективнішим за інші санкції.

За його словами, діти громадян, які навчаються за кордоном, повинні повернутися в Росію.

— Гаразд, хай їдуть туди… Тільки тоді зрозуміють. Кажу: «Ой, нам нічого робити, всі люди не винні». Вони можуть. Вони вибрали цих людей і тепер з ними не воюють, не сперечаються і не лають.

Зеленський додав, що публічні виступи росіян проти війни є поодинокими випадками і ці люди сидять у в’язниці.

«Ви говорите всьому світу, що весь світ буде жити за вашими правилами. Тож їдьте туди і живіть там», – сказав він.

Президент вважає, що це єдиний спосіб вплинути на Путіна. «Тому що в цієї людини немає страху, крім страху життя. Його життя залежить від того, загрожує йому внутрішнє населення чи ні. Йому вже нічого не загрожує… Тому коли його люди тиснуть на його рішення, тоді будуть результати. І війна закінчиться…», – пояснив Зеленський. – Справа не в грошах, газі, трубах, німцям не буде тепла взимку. Просто закрийте кордони на рік і побачите результат».

Як повідомляє Укрінформ, Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки пояснив, чому для країн Європейського Союзу важливо застосовувати візові обмеження для громадян Росії.

Фото: Офіс Президента Республіки

Comments

Новости