Connect with us

Новини регіону Черкас

Загін військовослужбовців з Тальнівщини шив шеврони для ЗСУ
Ірина X. з Тального на Черкащині, навіть переїхала до столиці з чоловіком перед початком повномасштабної війни. Потрапили в халепу, щоб їхні сини мали більше можливостей дожити свій вік. На цих барабанах і на місці нового успіху піднявся барабан. Хоча цей переїзд був нелегким для дружби, він позбавив смороду Тальні від родинного права – шахти Вузлик. Його дружина шила одяг, шила одяг, будувала машини для допомоги. Ну а людина, яка розбирається в програмуванні – збірка машинки для вишивання, створення дизайну на комп’ютері і конвертація зображення в потрібний формат.

Переїхавши до столиці, жінка стала працювати на іншій роботі, але не забувала, що робила в рідних місцях. Брати помолились, а він вдень висів, пограбував чудові іграшки ручної роботи (кролики Ірині з довгих темних квітів, що виблискували в оселі тальнівчан). Ті нинішні реалії змінили профіль магістралі, тепер ми будуємо шеврони та нашивки для військових. Місце блискців у ньому займають групи крові та позитивні. Ірина розповіла, що після 24-го ґвалту вона дійшла до групи волонтерів і смороду почали допомагати бійцям. Плече побудували військовим хлопцям з оборони, тим часом – вони почали допомагати ЗСУ. Брате, жінко, поділіться, приходьте, змініть або осучасніть форму. Волонтери, схоже, не заохочують таких прохань. Їхні центри також забезпечують доставку до місцевих магазинів і сумки для магазинів. У шкури там свій робот: хтось прогалини обдирає, хтось зашиває, хтось зашиває. Скільки таких промов пройшло через руки тальнівського майстра – не переживайте!

Жінка не сиділа склавши руки, а щоб допомогти, по можливості зламаним і людям дійшла до Війської лави. Євген Пішов добровільно пішов на війну, до цього бойового стажу не було. Але, наче широкомасштабне вторгнення тільки почалося, сказав співробітникам, що він може бути коричневим для своєї країни.

Водночас згрібають кордон України в кордонну службу. Крім того, бойова бригада з Тального вимагала гроші на купівлю автомобіля. Наша редакція також скористалася допомогою земляків і розмістила новину про відбір на сайті «Вісті Черкащини». Взяв потрібну суму на три дні і закрив гроші. Коштів тепер, якщо ви зможете дістатися до важливого місця, щоб покататися не тільки на машині, але і на мотоциклі, оскілки хлопчиків змінять з лисиці.

Ще більше Ірина збентежена, що її рідні Тальні її підбадьорили: підкинули свої монети та розширили інформацію. Жінка знає, що моя права рука допомагала шити і шити, і навіть Ірина просила не тільки кинути грошей на споживання шнурів, а й змінити власне шиття і розпушування шевронів:

— Якщо я не тремчу, якщо мої руки тремтять, то я прокидаюся перед старими брудними думками, перед новими справами. Шитья допомагає вийти з дороги.

Ну а сама Ірина вірить, що доньок її Героя часів війни ми завжди можемо перемогти.

Тая АГАВЕРДІЄВА

Читайте також: Яким буде сумнозвісний сезон біля Тальнівської громади

Читайте і нас Телеграма!

Источник

Comments

Новости