Connect with us

Новини регіону Черкас

Забирати продуктові передачі можуть черкащани з низьким рівнем безпеки


У Черкасах розпочинають прийом документів на вид продуктових наборів для жителів міста з найрізноманітніших категорій. Під Черкасами таких близько 10 тисяч. Для преси, будь ласка.

«Сьогодні, на увазі війни, якщо нам на місці дадуть пришисток і я допоможу емігрантам, то мій зоб запам’ятається мирним черкащанам, що теж заразніше. Також під час одного із засідань виконавчої комісії оцінили рішення про одноразову допомогу в оформленні продуктових наборів для найрізноманітніших категорій населення», – зазначив міський очільник Анатолій Бондаренко.

Право на вилучення продуктових наборів можна оформити в місті Черкаси, де більшість населення переведено на бюджетну службу, в управлінні соціальної політики міста Черкаси для призначення державної соціальної допомоги. наступні категорії:
– багаті струни;
– низька захищеність сім’ї;
– матері-одиначки;
– особи, які досягли пенсійного віку і не мають права на пенсію;
– фізичні особи, або право на пенсію не є постійним;
– інваліди з дитинства та діти з обмеженими можливостями здоров’я;
– сім’я з дітьми, схилившись над розкладеною житлою, обернулася до Черкаського міського центру соціального обслуговування.

Людина може стати продуктовим пакетом, відомим як державна соціальна допомога, або людиною, ніби її знову купують у Черкаському центрі соціальних служб у Москві (для сімей – знову купують у розкладних житлах). ).

Забезпечення продуктовими наборами здійснюється на основі вилучення йога сім’ї шкіри членів, яка надається за рахунок державної соціальної допомоги.
(095)200-16-45
(067)509-50-26
(093)296-54-58.

Для вилучення продуктового набору заявнику до моменту написання заяви необхідні: оригінал та копія документа, що посвідчує особу та реєстрацію місця проживання, оригінал та копія довідки. ідентифікаційний код платника податків.

Зверта, повага до майстра, який травень, паспорт української громади, відвідини форми ID-Картка, про некерування ПІД, повідомлення матері про презентацію в Довіді Собігінал Сода для підтвердження інформації про місце. резиденція, Теритаїчна карта гвинт.

У коморі продуктового набору ви побачите крупи, макарони, цукор, олію, м’ясні консерви, чай. За словами директора департаменту соціальної політики Євгена Данченка, продукцію можна побачити приблизно кожні два дні.

Источник

Comments

Новости