Connect with us

Бизнес

З 1 грудня в Україні зростуть пенсійні виплати

Деякі пенсіонери отримують більше

1 грудня в Україні відбудеться перерахунок останньої в цьому році пенсії, в результаті чого ряд категорій пенсіонерів отримають підвищення зарплати.

Як повідомляє прес-служба Пенсійного фонду, перерахунок проводиться з урахуванням підвищення прожиткового мінімуму, зміни розміру мінімальних виплат для «страхових» пенсіонерів та зміни середньої зарплати.

Повідомляється, що прожитковий мінімум зросте з 2027 грн до 2093 грн, що торкнеться мінімальних і максимальних пенсіонерів.

Мінімальний розмір пенсійної виплати для непрацюючих осіб із повним страховим стажем до 70 років (30/35 років для жінок/чоловіків) буде визначено у розмірі 2500 грн або пропорційно наявному страховому стажу. на суму 2500 грн.

Зміна середньої заробітної плати торкнеться осіб, які отримують пенсію по інвалідності та у зв’язку з втратою годувальника, осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, інвалідів членів їхніх сімей.

Нагадаємо, в Україні ухвалили законопроєкт, який дозволить третім особам набувати додатковий страховий стаж. Однак це буде недешево.

Comments

Новости