Connect with us

Коррупция

Як контрабандист і шахрай Ігор Бурма кидає партнерів. Історія потерпілого — Украинские новости


Нещодавно ЗМІ описалисхему, По якій найбільша торговельна мережа будматеріалів і товарів для будинку в Україні «Епіцентр» може ухилятися від сплати податків і продавати російські товари під виглядом європейських.

Боротьбу з посередництвом і махінаціями на митниці з більшим чи меншим успіхом вела кожна влада. Однією з найбільш дієвих заходів виявилося підвищення індикативної вартості товару, порівняння з контрактною. Працювати з посередниками виявилося невигідно і більшість великих гравців перейшли на прямі контракти з виробниками. Більшість, але не всі. Наприклад, «Епіцентр» до сих пір працює через компанію-прокладку. Та, в свою чергу, з цілою низкою сумнівних постачальників, які везуть товар бозна звідки і проконтролювати його походження фактично неможливо. Наприклад, щонайменше три постачальники — компанії країни-агресора. У числі постачальників і російські індивідуальні підприємці, територіальна близькість яких до окупованих територій України, як мінімум повинна б насторожити правоохоронні органи.

Центральна ланка ланцюга — компанія-прокладка ТОВ «Прем’єр Декор» з номінальним директором на чолі: 80-річний Леонід Бурма не встає з ліжка вже багато років. Один з головних його постачальників — ТОВ «ТД« Трейд Груп », яку очолює син Ігор Бурма. Сімейство Бурма і їх компанії тісно пов’язані з родиною Галини Гереги, засновниці «Епіцентру».

Після виходу матеріалу КП«Хто допомагає» Епіцентру «економити на ПДВ і продавати товари з РФ»до нас звернувся приватний підприємець, який дорого заплатив за «партнерство» з Ігорем Бурма. Той обіцяв допомогти з виходом на прилавки «Епіцентру», а заодно підтвердив все те, про що писали ЗМІ. З міркувань безпеки написав нам підприємець попросив про анонімність. Ми публікуємо його лист дослівно, зберігаючи орфографію і пунктуацію автора.

«Доброго дня! Хочу розказати про ті, як ми Хотіли на полиці «Епіцентру», а получила проблеми з Митник та правоохоронцями. Ця історія про компанію Укрброксервіс та ее керівника Ігоря Бурму, людину Наближення до власніків «Епіцентру», яка завозити товари для цього будівельного гіпермаркету частково декларуючі їх та заніжуючі митну ВАРТІСТЬ.

Я пов’язаний з компанією, что Вже более 15ти років продає пряжу гуртом, імпортуючі ее в Україну з багатьох стран. Працювала в білу та не малі проблем. Як и велика Кількість других імпортерів, всегда прагнулі дива постачальником «Епіцентру» як великого гравця роздрібного Сайти Вся. Коли дозрілі до цього, то начали шукати віходів на них.

Знайомі через знайомого познайомілі мене з Ігорем Бурма. Его представили як людину з родини Герег, власніків «Епіцентру», яка может помочь Нашій продукції дива на полиці їх гіпермаркетів. Бурма Дійсно допоміг нашим товарам потрапіті до Епіцентрів та предложили послуги своєї Брокерської контори Укрброксервіс.

Бурма НЕ ховаючісь, Вже на першій зустрічі рассказал, что через неї возити для Епіцентрів контрабандних продукцію, заніжуючі митну ВАРТІСТЬ та вказуючі в документах менше Кількість товару. Запевне, что це дуже вігідно та безпечно, что всі так роблять, а нам ВІН забезпечен Такі ж умови, як и Епіцентру. Начебто, в него в Чернівецькій області на митниці всі Було «схоплено» и всі значні потоки до Епіцентрів проходили самє через него.

Ми ПОГОДИЛИСЯ та кілька разів все действительно пройшло непогано. Альо дуже скоро все змінілося. Там проходила Показове спецоперація правоохоронців, все пішло нема за планом и Митник Затримали наш товар — пізніше его конфіскувалі. Всі проблеми звали на голову Нашої компании. Нас Постійно обшукувалі, офіс та склади перевернули до гори ногами. У чому нас тоді только НЕ звінувачувалі, но последнего краплю стали звинувачений в підробці документів, Які Повністю оформлював Бурма!

На наші прохання помочь, Бурма та его Укрброксервіс просто відстороніліся та вмілі руки. Коли я почав Вимагати від него втрутітіся в сітуацію та пообіцяв надаті правоохоронцям всю інформацію про его «бізнес» та схеми Епіцентру та Герег, мене начали залякуваті. Мені та моїй родіні телефонувалі з погрозив якісь дивні люди, говорили щоб я Мовчан та не згадувать ані Бурму, ані Герег, лякали, что Епіцентр мене розчавіть.

Що враз ще более, так це ті, что жодні спецоперації НЕ зупинили потоку товарів Епіцентру через Чернівецьку митниця — це з’ясувалося пізніше. Криша Герег спрацювала и їх питання Бурма вірішував без затрімок.

За відношенню ж до нас, рядових КЛІЄНТІВ, менеджери Укрброксервіс та сам Бурма надійшли Вкрай непорядно та даже более — злочин. Нас просто кинули. І не тільки нас одних. После Настанов проблем, ми дуже много дізналіся про ціх аферістів від таких же як ми, ошуканіх КЛІЄНТІВ. Виявило, что кідаті КЛІЄНТІВ для Бурма звичайна справа. Сподіваюся, что ним та его діяльністю найближче годиною зацікавляться правоохоронці ».

Редакції настійно рекомендувала автору звернення звернутися із заявою до правоохоронних органів. Ми будемо стежити за розвитком подій. Якщо ви або ваш бізнес також постраждали від діяльності Ігоря Бурма, пишіть нам на адресу.

Олег Бойко

. [TagsToTranslate] à ü

Источник — АнтикорComments

Новости