Connect with us

Наука

WhatsApp представив три нові функції

Месенджер WhatsApp представив три нові функції, одна з яких обмежує можливість перегляду розмов.

Інформацію про це опублікував “Укрінформ”, повідомляє CNET.

Одна з нових функцій Messenger дозволяє виходити з групового чату, не повідомляючи всю групу. У цьому випадку сповіщення отримуватимуть адміністратори чату, а інші учасники групового чату – ні. Це може бути особливо корисним для великих групових чатів, таких як чати на тему подій або гіперактивні чати, які більше не викликають залучення.

WhatsApp також незабаром дозволить користувачам приховувати свій активний онлайн-статус від певних людей, і якщо ви ввімкнете цю функцію, програма не показуватиме вибраних людей, коли ви доступні в програмі. Messenger тепер показує, що ви онлайн, усім, хто може переглядати ваш профіль у програмі.

Третя функція, яка ще тестується, не дозволяє іншим користувачам робити скріншоти повідомлень, призначених для одноразового перегляду.

Слід зазначити, що нова хвиля функцій WhatsApp, представлена ​​за місяць до очікуваного публічного випуску програмного забезпечення iOS 16 від Apple.

Як повідомляє Укрінформ, у соцмережі “Facebook”, що належить “Мета Платформам”, додали вкладку, де користувачі можуть переглядати публікації лише вибраних друзів, груп і сторінок.

Comments

Новости