Connect with us

Культура

Wellboy презентували кліп на пісню Style – кліп знімали в центрі Києва – відео


Відео вийшло дуже яскравим і позитивним.

Популярний український співак і автор популярного хіта “Газ” Антон Вельбой випустив черговий хіт, написаний ним у роки війни. Якщо перша композиція була більш патріотичною – «Врагам на ноже», то наступна нова композиція яскрава, позитивна і навіть трохи «терапевтична», щоб кожен, хто її слухає, міг трохи розслабитися та відпочити від негативу.

21 жовтня на каналі артиста “Youtube” відбулася прем’єра пісні “Стиль”. Зазначимо, що це відео знімали в центрі Києва, на скляному мосту Кличка, в парку його імені. Т. Шевченка та біля Червоного корпусу КНУ за кілька днів до масового розстрілу киян.

«У цей важкий для України час ми хочемо підтримати, підбадьорити та нагадати кожному українцю, що життя триває. Треба знаходити сили працювати, любити, співати, танцювати. Зробити те, що залежить від нас. Ми, українці, люди неповороткі.«Давайте допомагати один одному не втрачати мужності. Ця війна обов’язково закінчиться нашою перемогою! Слава Україні!” – йдеться в описі до відео.

Раніше Телеграф повідомляв, що Артем Пивоваров знову порадував шанувальників треку. Цього разу в тандемі з Олею Поляковою він випустив ліричну композицію «Мовчи» на вірші Лесі Українки.

Comments

Новости