Connect with us

Новини регіону Черкас

Випускник ЧНУ брав участь у міжнародних світлотехнічних проектах
Юліана Соколенко, випускниця ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, успішно закінчила бакалаврат, не робила перерв у навчанні та фактично виграла можливість брати участь у літніх канікулах. міжнародні проекти.

Дівчина успішно пройшла курс XVII міжнародної літньої школи «Молекулярна біологія, біотехнологія та біомедицина», яку проводив Одеський національний університет імені Іллі Мечникова для студентської молоді, аспірантів та магістрів з молекулярної біології, біотехнології та біомедицини, а також пройшли онлайн-тренінг «Активні громадяни» Це було Британське радіо. А деякий час тому я взяв довідки про відвідування.

«Я дуже рада, що організатори успішно провели захід в Україні», – поділилася захопленням Юліана у соцмережі Facebook. — Під час тренінгу англійською учасники дізналися більше про проектне планування та зацікавилися власними можливостями. Під час літньої біологічної школи ми відчули, що там не так багато лекцій з різних галерей медичних і біологічних наук. Це була унікальна можливість для всіх учасників почути про поточні досягнення, інсайти, перспективи розвитку та отримати мотивацію для власних досягнень.Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Читайте і нас Телеграма!

Источник

Comments

Новости