Connect with us

Новини Черкас

Виконавчий комітет вніс зміни до бюджету на 2023 рік — ПРОЧЕРК.інфо


Зміни до бюджету територіальної громади міста Черкаси на 2023 рік обговорили на засіданні виконавчого комітету. Основні пропозиції стосувалися сфери освіти та підтримки збройних сил.

IMG_8901_1

Як повідомила директор департаменту фінансової політики Тетяна Харенко, Черкаси отримали освітню субвенцію з державного бюджету в сумі 443,1 млн грн, а також субвенцію з обласного бюджету в сумі 221,8 тис. грн. на виплату обласних стипендій переможцям ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади та ІІ етапу конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – учасників Малої академії наук. Кошти освітньої субвенції будуть спрямовані на виплату заробітної плати вчителям шкіл та професійно-технічних закладів.

Змінами також передбачено перерозподіл 5,3 млн грн. дотації з державного бюджету на капітальні видатки на утримання Збройних Сил України.

«У 2022 році Черкащина стала лідером у зміцненні обороноздатності країни, спрямувавши на ці цілі понад 330 млн грн. Не будемо знижувати темпи підтримки Збройних сил і цього року. Адже зараз головна мета кожного з нас – перемога України», – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Зміни до бюджету також мають затвердити представники на зборах.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама


Додаткові матеріали по темі:


додати коментарЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://procherk.info/news/7-cherkassy/108030-vikonavchij-komitet-vnis-zmini-do-bjudzhetu-na-2023-rik

Comments

Новости