Connect with us

Новини регіону Черкас

Вони закликають Ватутіна боротися за амброзію
Великим ворогом алергії є амброзія. На багатих місцях, по селах України, зокрема і в Черкасах, ведеться планова робота в напрямку боротьби з експансією. Відень сказав сісти на інший літак. Але це не означає, що я винен забути цього «внутрішнього» ворога. Неконтрольоване розмноження амброзії може призвести до того, що ми не зможемо дати їй рости. І там, власне, таке життя з провокацією в пазухах, сильною алергією і страшними головними болями виливається на наше здоров’я. Відтак Поруч Ватутінська громада закликали усіх боротися з амброзією, а також іншими бур’янами, які ростуть біля міста після літнього сезону.

«Дочекайтеся погоди, – повідомляє місто, – щоб сприяти активному росту бур’янів, які призведуть до помутніння території громади». Тому керівників підприємств, прилеглих і закритих територій порядок, орган з проханням кошування трав у вигляді станових організацій самостійності. Також для запобігання розповсюдженню карантинних пагонів та бур’янів, з метою попередження алергічних захворювань серед населення просимо проводити низьке скошування, висапування до цвітіння від коренів пагонів амброзії.

З повагою, найкращий варіант у боротьбі з амброзією – вирощувати її від кореня до цвітіння, тоді вона не буде розвиватися і рости.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Звенигородці підібрали для переселенців потрібні промови

Читайте і нас Телеграма!

Источник

Comments

Новости