Connect with us

Новини регіону Черкас

Війським медикам із Тальнівщини дали машину для збору грошей, щоб підібрати одяг.
Допоможу зібрати гроші на машину за водійський квиток місцевому лікарю з Тальнівщини. Олександра К. Про це брати-йоги оголосили напередодні Дня медика (17 червня). Говорити про це Сестра Війська Наталія І. – виріс добрий рахунок, пішов на всі небеса, щоб до братів поміч дістати.

Вибір, на жаль, більше двох місяців, через три роки голос Наталії став краще. Тим котам-завдякам, ніби проходячи повз посла Володимира Мовчана, Швейцарія взяла необхідну суму. Сума грошей, витрачених на день народження жінки, склала 21 098 гривень, а вартість невикористаних грошей на придбання автомобіля – 100 000 гривень, які він передав Володимиру Петровичу.


Сьогодні вже приїхав транспорт заради жінок. Таким чином, він необмежений для тих, хто підтримує свого брата:

– Від усієї душі щиро вдячна всім, хто дійшов до збірки: знайомим, друзям, рідним, працівникам газети «Новий Дзвін», колегам тих нещасних людей. Особливого благословення отримав Володимир Петрович Мовчан, який передав основну частину монет. Молюсь на весь світ, Швидкой Перемоги, великого здоров’я, Господньої ласки Вам і Вашій Батьківщині, – сказала Наталія.

Також доставкою та підготовкою автомобіля до ремонту, наприклад, займалася жінка для волонтерів – Олександр Потапов із напарником. Цьогорічна поставка refarbs має інший колір і тест на воду.

Одразу видно, що Наталія, її брат Олександр, разом із братами-близнюками тричі б’ють на Донеччині, ще гарячіше, наші захисники постійно під обстрілом. Але жінка впевнена, що тепер медична бригада брата зможе швидше працювати з автомобілем, у нас не буде проблем з транспортуванням поранених, і життя не буде.

Марта ДОВЮК

Читайте також: 5 випускників Тальнівської області склали міжпредметний іспит на 200 балів

Читайте і нас Телеграма!

Источник

Comments

Новости