Connect with us

Новини регіону Черкас

Відправка мобільних груп лікарів у села Черкаської області – DISCHARGE.info


Педіатр, хірург, гінеколог, травматолог, УЗД – п’ять лікарів різних спеціальностей Чигірської ЦРЛ у двох-трьох селах поблизу громади. Мовчу, не можу додзвонитися до медичного закладу для консультації, пише розповів лікар Ігор Огіренко Суспільне.

fdfb36ee2d5c8b18

Так, зір лікарів став можливим завдяки допомозі волонтерів «Волонтерського Руху», Розповів Лікар.

Благодійна організація надає нам безкоштовне ліжко, а також допомагає ліками та приладдям. З цієї причини люди можуть готувати безкоштовно, такі запахи будуть користуватися попитом», – пояснює винороб.

За словами Ігоря Огіренка, біля Топилівців проживає тисяча п’ятдесят людей. Три слова, але одна з найдалекосяжніших сил любить не входити в товариство Чигиря:

“Все село Сагунівської громади. Таблиця формується самостійно за кількістю хворих. Хотілося б дослідити найвіддаленіші села, знайти місця, де мало людей”.

Про приїзд медиків від жителів Топилівки розповіла завідуюча фельдшерсько-акушерським пунктом Оксана Курілець.

«Кого я дуже мало бачив і сам знав – я очікував, що будуть вищі спеціальності: у кого проблеми, вони відвернуться».

Медицинія переїхала з Харкова на Черкащину. ФАП потонув перед Вереснею. Три слова, такі приїзди особливо важливі для мігрантів, які дезорієнтовані і не знають, куди звернутися за медичною допомогою.

Частково перед скелею педіатрів і мам із немовлятами встала лікар Вікторія Кошова:

“Перший місяць і три місяці давайте планово подивимося. Не в усіх селах є свої лікарі, в деяких є медсестри та фельдшери”.

64-Чай першим випила Євдокія Білецька на прийомі у лікаря. На співочій годині він був щасливий вдома, одразу написав, думаючи про прихід факсівців:

«Я відчула, що тут лікарі, і тоді прийшла до них.

У пані Євдокії цукр у крові, – пояснює лікар Михайло Лещенко. З йоги слів. жінка повернулася негайно, більше пацієнтів можуть мати тривалі захворювання через неможливість дістатися до лікарні.

«Від далеких сил, якоїсь поганої поломки автобуса, люди приходять з байдужих депресій» – вино мед

Зі слів Ігоря Огіренка, згода на звільнення від волонтерської організації.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментарИсточник

Comments

Новости