Connect with us

Новини регіону Черкас

Відбувся виїзний семінар-навчання з підгодівлі для захисту лисиці від школярів та хвороб


Нещодавно на базі Черкаського лісгоспу під керівництвом першого заступника начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Рутенка відбувся виїзний семінар-навчання з охорони лісу за участю директора Київського лісгоспу Агентства Сергій Солохі, головний лісопатолог Київського лісгоспу Валентина Голік, головні лісівники та ін.інженерів з охорони і захисту лісу держлісгоспів Черкаси.

DSC_0320

Відкрив семінар первопроходитель Черкаського ОУЛМГ Анатолій Рутенко. Він, який висловив важливість своєчасного виявлення середини Шкідників та проведення санітарно-оздоровчих обходів щогодини, дозволяє зберегти лісові насадження та не втратити життєдіяльність села.

Під час теоретичної частини учасники збору обговорили харчування лікарняних закладів, середні шкідники та інвентаризацію захворювань, планування екстрених викликів із санітарного табору лісу. Представники ДСЛП «Київлісозахист» висловили особливу шану вахівцям, які в нашій області такі ж, і вилилися в нинішній табір соснових насаджень. Учасники семінару також обговорили актуальні методи боротьби з дітьми.

DSC_0344

Крім того, фахівці ДСЛП «Київлісозахист» повідомили не лише про проблемне харчування, а й про комплекс роботів, спрямованих на оздоровчий центр країни. Відновлено повагу до специфіки санітарних рубок в українських лісах. Також для проведення лісопатологічного моніторингу звернули увагу на підгодівлю феромонних пасовищ, за допомогою яких буду заселяти чідників, розглядали можливості заселення мурах для боротьби з сосною чідників – корою.

Практична частина тренінгу пройшла без проблем у лісовому саду, і всі учасники дізналися, як помітити шкідників, як пошкоджувати дерево, що є найкращим кроком для подальшого розвитку ефективних методів боротьби з ними.

Після закінчення семінару призначений на посади головного лісничого та інженерів з охорони та захисту лісів.

Управління лісів та Мислівського державного управління Черкаського району

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментарИсточник

Comments

Новости