Connect with us

Новини Черкас

Від них також залежить життя пацієнта: історія водія черкаської “екстренки” про медичні дива й професійні забобони (ВІДЕО)


Окрім нецивілізованих водіїв на дорогах, не меншою проблемою є агресивні пацієнти. Хамство, погрози та агресивна поведінка лікарів не рідкість у нашому регіоні.

– У моїй практиці випадків нападів на лікарів не було, але хамство з боку пацієнтів – явище регулярне. Тому вважаю, що у лікарів має бути хоча б газовий балончик для самозахисту, – каже Олег.

Особливо з початком пандемії ускладнилася робота лікарів «швидкої» та водіїв. Тоді, згадує Олег, працювати було набагато складніше.

– Кожен виклик у костюмі, масці, окулярах. Взимку холодно, влітку дуже спекотно, сказав водій.

Бригади «швидкої» суворо дотримуються всіх норм та вимог щодо їх безпеки та порятунку людей. Однак працівники екстрених служб – люди забобонні. Ось, наприклад, фельдшери, лікарі та міліція вважають страшною прикметою, якщо хтось бажає їм «чергувати по кімнаті». До речі, водії «швидкої» теж мають свої забобони.

«Намагаюся не роздягатися до півночі, — сміється Олег. — Кажуть, погана прикмета.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vycherpno.ck.ua/vid-nyh-takozh-zalezhyt-zhyttya-pacziyenta-istoriya-vodiya-cherkaskoyi-ekstrenky-pro-medychni-dyva-j-profesijni-zabobony-video/

Comments

Новости