Connect with us

Новини регіону Черкас

VENETO запустив регіональну пілотну програму навчання персоналу


Нещодавно Асоціація «Укрлегпром» побачила зусилля відомої черкаської компанії «ВЕНЕТО», виробника сертифікованих ортопедичних виробів, яка з 1993 року говорить про здоров’я та хороший сон своїх клієнтів. Про сайт Укрлегпром.

Основний асортимент компанії «ВЕНЕТО» представлений ортопедичними матрацами та подушками, шезлонгами, диванами, кріслами, журнальними столиками, дзеркалами та текстилем.

За 28 років досвіду компанія VENETO створила широкий асортимент товарів для сну та сну, які завоювали довіру мільйонів людей. Матраци «ВЕНЕТО» виготовлені на основі існуючих власних італійських технологій та рекомендацій медичних спеціалістів та Асоціації ортопедів і травматологів України.

І сьогодні компанія «ВЕНЕТО» продовжує свої традиції створення товарів для сну, нові технології, сучасний дизайн та рекомендації провідних експертів. У свідомості війни вдалося зберегти всі магазини та підприємства компанії в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та інших куточках України та ціна – понад 40 представництв. Крім того, покупці можуть відразу скористатися широким спектром додаткових послуг, які надає компанія.

Волатильність змінилася через негативні чинники війни неособистого характеру – масовий набір особового складу, нестабільну грошово-кредитну та фіскальну політику держави, тиск на правоохоронні органи, порушення відносин матеріально-технічного забезпечення. експорт продукції. Оскільки в проблемі прийняття способу зміни дизайну та урізноманітнення номенклатури, одночасно відповідаючи за основні види зброї, ми виготовляємо стильний, уніформу та спеціальний одяг, ЗІЗ, розрядні та штурмові щити, то більшість особового складу стикалася з важлива проблема.

Куртка виготовлена ​​з тканини верхньої частини Черкаської швейної фабрики, вовни – ТМ GOLDI, утеплювача Дніпропетровського заводу-виробника та блискавки від Баришівського підприємства “БЛИСКАВКА”.

Але Українці Ніколи не Зідприма Вірищило Вірищило доробити це доробити АСТРИЦЕ МОДЕЛЛАСНАЛЛИ КАДРІВ, Я Користа Чернігівська Тк-Сістіл, Була Була МИТСТРИЙ ТРЕЧ ТРЕЧИЧІНИШІНИШИН дириг.

Тоді ж у закладі почали працювати випускники першої групи академіків, а потім – іншої. Загал уже вдруге пройшов курс навчання та став основним «пост-працівником» майбутніх спеціалістів Черкаського державного центру зайнятості. Ця ж компанія «ВЕНЕТО» також веде активну рекламну кампанію на території Черкаської агломерації, охоплюючи лаву «легких промисловців», які прагнуть пройти перекваліфікацію.

За словами директора підприємства Олександра Юченка, загальна потреба в персоналі становить близько 200 працівників, але навіть якщо планується впровадження лінії домашнього текстилю, тиск більший. Загалом, початківцям пропонується фіксована заробітна плата 12 тисяч гривень, а пропорційно збільшується більше десяти місяців трудового стажу. Найближчим часом планується збільшити індексацію виплат в більш широкому напрямку, щоб отримати більш амбітних і цілеспрямованих практиків.

Стати середній вік практиків, які приймають нововведення – 40-45 років, дуже молодий. Компанія піклується про свій людський капітал, тому співробітники можуть скористатися багатьма соціально-побутовими ініціативами компанії – сучасним та повністю обладнаним хостелом, безкоштовним тимчасовим житлом, комплексом хімчистки, де ви можете полагодити одяг, поки ви роботи, компенсація проїзду до місця роботи тощо. Мийте руки в соломі і будьте зручніше – регулювання плечей до плечей, відкриті вентиляційні пристрої, душові, кухні, хороше освітлення та вентиляція робочих місць.

Ми також вдячні тим, хто причетний до розробки різноманітних коричневих моделей для потреб ЗСУ навколо волонтерської допомоги компанії Veneto. Одним з нововведень, як є на озброєнні підприємства, є спеціальне полов ліжка ваги 6 кг, як є перевага в 180! кг. Його розширили до стандартів НАТО та обслуговують представників міжнародних та українських фондів, волонтерів, а також бійців ЗСУ з придбанням такого кредиту.

Компанія «ВЕНЕТО» є членом Асоціації «Укрлегпром» у 2020 році для ведення активного бізнесу в середньому регіоні легкої промисловості.

Читайте також: Золотоніський депутат орендує «знайдений» магазинИсточник

Comments

Новости