Connect with us

Политика

Венеційська комісія має визначити статус депутатів РФ, обраних в окупованому Криму

Сьогодні, 26 червня, регламентний комітет ПАРЄ підтримав запит про повноваження російської делегації та звернувся до Венеційської комісії за офіційним роз’ясненням.

Про це повідомив голова української делегації у ПАРЄ Володимир Ар’єв у Facebook.

Регламентний комітет ПАРЄ визнав, що оскарження повноважень російської делегації з процедурних причин залишається в силі, й одноголосно надіслав до Венеційської комісії на вивчення питання: чи є депутатами ті, хто обраний до російського парламенту за допомогою голосів окупованого Криму в одномандатному окрузі РФ (за партійними списками)”, – йдеться у повідомленні.

Таким чином повної ратифікації російської делегації сьогодні не буде. Якщо Венеційська комісія визнає участь цих депутатів нелегітимною, то РФ не матиме повноважень у ПАРЄ, поки не обере інших депутатів. 

“Росіяни казали, що вони не беруть участь у роботі ПАРЄ до повного підтвердження повноважень. Отже, перевіримо їх на дотримання слова”, – відзначив Володимир Ар’єв.

Нагадаємо, що українська делегація залишила залу ПАРЄ через повернення представників Росії та скасування чинного механізму санкцій. Відтепер делегати можуть лише позбавити делегацію повноважень, або ж накласти дрібні санкції.

Источник — uatv.ua

Comments

Новости