Connect with us

Новини регіону Черкас

ВАТ «Черкасиобленерго» відбувся в «Нарі» з підготовки державних операторів системи розподілу електроенергії до осінньо-зимового сезону.


WERSE ENERGY для підрозділу операторних систем SPILNA NARADA ELEKTRICO YENERGI Роса: ПАТ «Черкасиленерго», АТ «Хмельницькобленерго» I в «Микола-Вижеленерго» Серед учасників зустрічі – Міністр енергетики України Олександр Візір, Кер. Державний енергетичний нагляд України Руслан Слободян.

Основний склад оператора в системі піднявся зі складною ситуацією в країні, вирішили поєднати вартість електроенергії та розподіл енергопостачання, обмін досвідом, а також відсіювання в осінньо-зимовий період. проблемні продукти харчування.

На заході учасники поклонилися територіальному представництву НКРЕКП, державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та Держенергонагляду України.

За словами опікуна міністра енергетики України Олександра Візіра, скін-оператор системи розподілив електроенергію в той же день, що і смороду, а також обмін інформацією між ними допоможе синхронізації та оптимізації. годину досягти сили пісні.

порожній– Ті, хто сьогодні бачимо – це співпраця між трьома операторами керівниці в системі розподілу, або вони змінюються по-різному, але дають як товаришу, так професійну підтримку. Тому основним харчуванням для всіх нас є більш плавний і контрольований осінньо-зимовий період. Насправді розподіляти електроенергію для системних операторів є непростим завданням, тому що їх завдання — безперебійно забезпечити людину електроенергією. І я більше хочу, щоб вони були ефективнішими та ефективнішими та працювали як vicon, але вони були систематичними за своєю природою. Дякую ПАТ «Черкасиобленерго» за ініціативу та прохання, впевнений, що наші спальні також будуть шляхом до покращення енергопостачання всіх державних операторів системи розподілу електроенергії загалом. Плач, що буде важливим кроком для плідної співпраці між операторами системи розподілу електроенергії та владою суверенної влади, – закликав Олександр Візір.

У свою чергу голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук підкреслив, що зараз завдання номер один – забезпечити надійний розподіл електроенергії споживачам та об’єктам критичної інфраструктури в осінньо-зимовий період. постачання та теплопостачання, навіть холодильники, можуть використовувати для вмикання електроприладдя. У Першу Чергу підведено електроенергію для ремонту багатих житлових будинків, районних центрів, великих населених пунктів, внутрішніх будинків. Тому в розпал тиші можна провести пояснення троянду, щоб смороду підготувати до сумнозвісного сезону, – поважає Самчука Олег.

Технічний директор Володимир Заврін про основні візити з підготовки товариства до осінньо-зимового періоду.

порожній– Наш аварійний запас форми становить 99%. Так, ми будемо якомога більше займатися йогою. Пріоритетом нашої роботи є попередження пожеж та надзвичайних ситуацій, тому догляд за річкою необхідний. Таким чином, за допомогою тепловізійного контролю ми можемо виявити зрощення дефектів. І це, своїми руками, як обвинувачений з мережі, я можу дати можливість бути попереду багатих внутрішньо. Для такої роботи в шкіряному відділі товариства теплоімідж, – Володимир Заврін.

Голова Держенергонагляду України Руслан Слободян позитивно охарактеризував низький рівень обслуговування системи та активне використання тепловізійної техніки на ПАТ «Черкасиобленерго». Віддаючи повагу операторам системи електропостачання, він зазначив, що вартість ремонту власності згорілого ресурсу товариства було забезпечено протягом години ремонту.

Олег Козачук, ВАТ «Хмельницькобленерго», ВАТ «Хмельницькобленерго» генеральний директор посади посади підвищення в розумі великомасштабної окупації.

порожній – MICHOMO ISOM IS Можу мати проблеми з боті та газовою стрічкою, показую додбати Palilo watch: Дрова, Vugille, Teplogeneratori, Accumulator Batare, Meremuluvati Zuzheli, ily i i i i i i i i i i i i i ii і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і так те і те або і ви ця і та ситуація і ви і і ви Так і та або та та ситуація, а ви це, а ви не те ви.

Генеральний директор АТ «Миколаївобленерго» Вадим Данилков розповів про необхідність продовження співпраці системних операторів розподілу електроенергії.

– Мені прикро, що я завжди буду добре проводити час з колегами з інших регіонів країни. На жаль, сьогодні ми перебуваємо у своїй свідомості та в іншій ситуації. Але давайте йти вперед, давайте можливість реалізувати багато великих рішень, проектів і завдань, – призначив Вадим Данилков.

Згідно з кінцем Нради, шкідник Пат «Черкасиленерго» Олег Самчук Зазив голова Облагелі Зусілл, душа за спіальні приставки, піднявся цей чі і підйомний, щоб пройти Осійно-діме виникнути в іншій області. Безпека комфорту наших громадян лише у власному домі.

порожній – Можливо, до того, як мине осінньо-зимовий сезон, ми підготуємо лічильник електроенергії, а як наслідок, візьмемо акт підготовки. Крім того, збільшити аварійний запас кабельної продукції та трансформаторний парк. Необхідно зробити все, щоб забезпечити наших мешканців безперебійною електроенергією в неочікуваних ситуаціях, – запропонував Олег Самчук. – Ми спільними зусиллями системних операторів позбавили організації роботи, інвестицій, розподілу електроенергії. Я намагаюся створити максимально комфортне мислення у свідомості солдата, як для нашого практика, так і для нашого джентльмена. Подбайте про своє Надбання завісою, як це можливо, цінність нашого фахівця, більше енергетика – це копітка робота для розвитку енергетичної галереї.

Источник

Comments

Новости