Connect with us

Политика

В офісі президента вважають неможливим повернення до Стамбульського комюніке


Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк вважає неможливим повернення до Стамбульського комюніке, яке стало результатом закритих переговорів української та російської делегацій у Стамбулі в березні.

Про це він сказав в інтерв’ю Українській службі BBC News, передає Укрінформ.

«Коротше кажучи, на мою думку, це вже неможливо (повернутися до Стамбульського комюніке – прим. ред.). Емоційний фон в Україні дуже змінився. Багато військових злочинів ми бачили наживо. Українське суспільство, мабуть, не погодиться, бо зрозуміє, що якщо Росія не понесе відповідальності за ці злочини, вони в тій чи іншій формі триватимуть на території України. Тому запропоноване в Стамбулі комюніке має бути певною мірою актуалізовано», – сказав Подоляк.

Як повідомляє агентство “Укрінформ”, 29 березня в Стамбулі відбувся раунд переговорів між українською та російською делегаціями. Після цього українська делегація внесла низку пропозицій щодо припинення російсько-української війни, зокрема підписати міжнародний договір про гарантії безпеки України. Це був останній раунд очних переговорів.

Пізніше переговорний процес припинили. Член української делегації, радник глави Адміністрації президента України Михайло Подоляк заявив, що переговори між Україною та Російською Федерацією призупинені до тих пір, поки РФ не об’єктивно погляне на ситуацію.

Фото: OP

Comments

Новости