Connect with us

Новини Черкас

В обласному центрі почали видавати «Карту черкасця»


В обласному центрі почали видавати «Карту Черкас».

Оплата проїзду, оформлення пільговика, соціальні програми та інші бонуси. Усе це про «картку черкащанина», яку вже почали видавати черкащанам, повідомляє прес-служба міської ради Черкас.

Що таке «Картка Черкас»?

Це спільний проект муніципалітету Черкаси, компанії SMART-TICKET TECHNOLOGY, яка перемогла в конкурсі з оплати транспортних послуг у пасажирському транспорті міста, та банку-партнера МТБ Банк. Випуск «Картки черкасця» – наступний етап реалізації транспортної реформи в Черкасах. Цьому передувало впровадження електронних квитків у міському громадському транспорті.

«Картка Черкащини» — це банківська платіжна картка з технологією NFC, яка виступає засобом аутентифікації та може використовуватися для оплати проїзду.

Зараз реалізовується перший етап цього масштабного проекту, під час якого його власники зможуть використовувати його як проїзний документ. Програма передбачає поділ категорій мешканців на пільгових (за наявності відповідного документа) та непільгових.

«Картка черкащанина» – важливий і корисний інструмент для керівництва міста та городян. Водночас вона є проїзним документом, платіжною карткою та матеріальним носієм персональних даних власника картки та підтримує додатки, пов’язані з наданням та тарифікацією заходів соціальної підтримки та інших інформаційних послуг. Це дає міській владі достатньо можливостей для збору аналітичних та статистичних даних, які дозволять оптимізувати транспортну систему Черкас», – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Фіксація одержувача в транспорті

Для пільгового проїзду необхідно прикріпити «Картку черкащанина» зі пільговим тарифом до пристрою в транспорті для валідації поїздки. Фіксація повинна здійснюватися безпосередньо за допомогою пластикової карти. Дата, з якої валідація концесіонером має бути обов’язковою, ще не визначена, і це лише перший етап заохочення та адаптації, коли пільгова категорія пасажирів має звикнути до змін та звикнути до фіксації водіння в трафік. Кількість проїздів одержувачів у міському транспорті наразі жодним чином не обмежена. Картка функціонує як платіжна як у міському транспорті (наразі тролейбуси), так і в транспорті приватних перевізників (де діє автоматизована система оплати проїзду).

Пільгова категорія мешканців діє за «нульовим тарифом» лише у міському транспорті, у транспорті приватних перевізників картка працює за тарифом перевізника. У всіх випадках пасажир повинен мати відповідний документ, що підтверджує право на пільгу.

Як я можу відстежувати свої подорожі?

Встановивши додаток Smart City та додавши картку Čerkassy, ​​ви можете відслідковувати історію своїх поїздок і у разі виникнення питань телефонувати на гарячу лінію безпосередньо з транспорту або в будь-який зручний для пасажира час.

«Транспортний функціонал розроблено в «Картці черкащанина» з метою підвищення якості обслуговування пасажирів, забезпечення належного розрахунку фактично наданих транспортних послуг міським пасажирським транспортом, економії бюджетних коштів та їх ефективного використання при відшкодуванні вартості пільгового транспорту», ​​– Андрій. Директор Сльота наголосив на розвитку компанії «SMART-TICKET TECHNOLOGY».

Детальніше про транспортну картку можна дізнатися за посиланням: https://www.facebook.com/STTcity/.

Використання картки Черкас як спосіб оплати

Оскільки МТБ Банк є партнером у реалізації проекту, то «Картка Черкащини» також є платіжною. Нею можна оплатити проїзд у валідаторі. Завантаживши мобільний додаток банку MTV 360, ви можете відстежувати будь-які платіжні операції карткою.

При відкритті рахунку на картку приходить «нульовий баланс». Клієнт може доповнити його самостійно для власних потреб.

Клієнт сам може вирішити перенести можливість зарахування зарплати чи пенсії на цю картку. Для цього необхідно звернутися до відділення банку за консультацією.

Зараз у Черкасах видано близько 2,5 тис. карток черкащанина. Наразі більшість із них отримали адресати.

«Наразі ми працюємо над наповненням картки новими сучасними сервісами та перевагами. Крім того, найближчим часом ми надамо можливість швидко оформити картку та взаємодіяти з банківськими сервісами за допомогою засобів дистанційної ідентифікації за допомогою Дії та Liveness. Ми дивимося в майбутнє, і цей функціонал сподобається молоді та більш вимогливій частині населення міста. Нові технології значно спрощують комунікацію з фінансовими установами та економлять час користувачів банківських послуг», – зазначив Юрій Краль, Голова Правління МТБ Банку.

Для зручності мешканців міста Черкаси МТБ Банк до середини літа цього року планує відкрити нові сучасні відділення у Південно-Західному районі, Чимселищах та Митниці.

Пільги та бонуси

Окрім оплати проїзду та засвідчення пільг на такий проїзд, «Картка черкащанина» надасть власнику низку переваг. Вже наступного місяця власники карток зможуть отримати кешбек 5% у ряді торгових мереж (Волошкове Поле, Моллі), в мережі аптек «МЕДИТ-М», «ГАЛА АПТЕКА», «АПТЕКА 03» та деяких закладах громадського харчування.
«Наразі триває робота із заповнення цієї частини картки. Надалі на цій картці будуть накопичуватися різноманітні соціальні пільги, знижки в муніципальних установах та приватних службах тощо. Цей список буде поповнюватися. Ми запрошуємо підприємців до цієї взаємовигідної співпраці для розвитку нашого міста», – зазначив перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Хто може отримати «Картку черкащанина»?

– Всі громадяни, зареєстровані в м. Черкаси (в тому числі ті, які мають право на безоплатний проїзд або мають право на відшкодування часткової вартості проїзду (школярі, студенти тощо).

Де знаходяться пункти доставки?

Черкаська міська рада – вул.Байди Вишневецького, 36.

Мінсоцполітики – бульвар Шевченка, 307.

Відділення №1 МТБ Банк – бульвар Шевченка, 224.

Центр обслуговування громадян – вул.Блавовишна, 170.

Проводиться попередній запис через електронний носій (у Цнапі) та складаються списки для спрощення черг.

Графік роботи пунктів видачі: пн-пт 8:30-17:30, 0-800-500-255, тех. підтримка транспортної картки: 0675741088.

Під час повітряної тривоги випуск карток припинено!

Які документи потрібні для оформлення «Картки черкащанина»?

– паспорт або документ, що його замінює;

– якщо паспорт нового зразка, то довідка про місце проживання;

– Ідентифікаційний номер;

– документ, що підтверджує статус одержувача (за наявності).

Де я можу поповнити картку?

Безкоштовно поповнити картку можна у відділеннях МТБ Банку та в понад 46 000 мережах партнерських терміналів по всій Україні (Система, City24, 2Click, Easypay, IBOX).

Новини Черкас та України – на нашому Telegram-каналі https://t.me/novadobaЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://novadoba.com.ua/398410-v-oblasnomu-tsentri-pochaly-vydavaty-kartu-cherkastsya.html

Comments

Новости