Connect with us

Новини Черкас

в Черкасах знову перенесли засідання у справі депутата-колаборанта 


Сьогодні, 28 листопада, у Дніпровському суді міста Черкаси відбулося засідання у справі депутата-колабораціоніста Олександра Замірайла, підозрюваного в виправданні, визнанні законним, запереченні збройної агресії Російської Федерації проти України та прославленні її учасників.

Про це повідомляє кореспондент ZMI.ck.ua.

Проте засідання не відбулося, оскільки сам відповідач до суду не з’явився. Його захисник зазначив, що надіслав електронною поштою документ помічнику судді про причину неявки Замірайла. На що суддя відповів, що показань немає.

Генпрокурор попросив перерву, під час якої підозрюваний або його захист мають надати докази того, що Олександр Замирайло перебуває на стаціонарному лікуванні. Він зазначив, що обвинувачений не виконав своїх зобов’язань, не з’явившись на засідання та не надавши відповідних доказів. Також суддя наполіг на направленні доказів цього до суду згідно із законом.

«Він перебуває на стаціонарному лікуванні у третій міській лікарні. Дайте мені кілька днів, щоб надіслати письмовий запит до лікарні та отримати відповідні документи. У мене є електронний лист, я не можу його роздрукувати. Є документ, він електронний. Він повідомив мені, що він у лікарні. Він сфотографував це і надіслав мені. Я фізично не міг отримати офіційний документ, оскільки були вихідні, а сьогодні вранці у мене були інші справи», – розповів адвокат Андрій Смоляр.

Також позивач просив суд з’ясувати, чи справді Олександр Замірайло перебуває на стаціонарному лікуванні. Суддя зазначив, що також буде звертатися до медзакладу з цього приводу та щодо планового перебування Олександра Замірайла на лікуванні.

Наступне засідання заплановане на 14:30 7 грудня.

Зазначимо, що письмові докази у справі вже вивчалися на минулому засіданні.

Як уже писали, Замирайло не лише виправдовував російську агресію проти нашої країни, а й планував очолити окупаційну адміністрацію в Черкасах, якщо ворогу вдасться підкорити регіон. Після тотального вторгнення РФ не залишив ОПЗЗ, а активно вербував нових однодумців у політичну силу. Разом із одним із спільників вони здійснювали інформаційно-підривну діяльність на користь Російської Федерації.

Олександра Замірайла підозрюють в обґрунтуванні, визнанні правомірною, запереченні збройної агресії Російської Федерації проти України, прославленні її учасників. Обставин, що пом’якшують відповідальність, у справі не виявлено. Натомість адвокат колабораціоніста Замірайла просив закрити справу за відсутністю злочину. Сам Олександр Замірайло зазначив, що підозрюють його в розмові двох осіб і не більше.

Нагадаємо, Замирайлу обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави. Спочатку це було близько 200 тисяч, але згодом в Апеляційному суді міста Черкаси її збільшили до мільйона гривень. Однак за нардепа внесли заставу і випустили з-під варти.

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://zmi.ck.ua/sotsium/perebuva-na-lkuvann-v-cherkasah-znovu-perenesli-zasdannya-u-sprav-deputata-kolaboranta.html

Comments

Новости