Connect with us

Новини регіону Черкас

Усміхнені діти та молодь активно підтримували українських воїнів — PROCHECK.info


Напередодні Всеєвропейського дня молоді, який відзначають завтра, та перед святим днем, коли Україна простягла руку, у Смілі відбулася яскрава акція, до якої долучилися сотні дітей та молоді. Здорові сили України плюнути Росію до смерті.

Це було святе для центру творчості дітей та юнацтва, що у Смілянському районі, поблизу житлового масиву «Богдан». Головним ініціатором та модератором сьогоднішнього святкового дня стала команда молодіжного простору All Your Own, що чудово. Євген МатвієнкоВідома смілянська волонтер Яна Юрченко та інші заходи. Мої партнери забажали дійти до святого: Зокрема, Піцерія «Атлантида», «Львівські круасани» та інші – сморід часто приходив до числа гостей зі своїми виробами та смаколиками.

298732486_1209730363161653_2947906202941826398_n

Святе Було неімовірно радісним, гомнівим. Діяли різноманітні розважальні зони, місячні дзвінкі україна пісні, юні таланти вимовляють свої книги у нас, білі спортивне змагання.

Але найголовніше: цього року відсвяткували не лише заради троянд: недостатньо заощадити, щоб забезпечити тепловізором наших співвітчизників, які воюють на складі 158-го батальйону в найгарячіших точках. найстрашнішої війни.

Ніхто не залишиться поза угодою. Були діти, які здавали кості солдатам і заробляли на продажу смороду, зробленого своїми руками.

Олександр Слєпцовський

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментарИсточник

Comments

Новости