Connect with us

Новини регіону Черкас

Уманська черешня не поїхала в Європу з сакурою


Уманська фруктова компанія» займалася експортом продукції. Однією з основних причин є черги на шнурі. Про це повідомив сайт АгроТренд.

Підприємство «Уманська фруктова компанія» завершило сезон збору черешні. Ціогоріч збирають славу 116 тонн ягід. Компанія знає, що реалізація продукції з цієї породи була непростою. Через кордон «Уманська фруктова компанія» цьогоріч вимушена була вирушила на експорт.

По-перше, у вишні, як виявилося, не було тих весняних заморозків, які породили «худу бабку». Пропозиція була чудовою. По-іншому вивезти черешню було легко, тому що машини стояли в огородженні для вантажу. Тому ви втратили товар в Україні“, – На церемонії відкриття проекту виступила Оксана Гордій.

Тобто весняні прогнози про дорожнечу черешні в Україні не справдилися через мелітопольський день.

Уманська вишня

Засновниками ТОВ «Уманська фруктова компанія» є Оксана та Віктор Прауд. Творцем тепличного комплексу залишається Умань.

Велика частина ринку фруктів у Черкасах зайнята Уманський тепличний комбінат. Там з одного колоска винограду врожайність змінилася на 40%. Крім того, підприємство зазнало пожежі. Було пошкоджено сло кілька теплиць.

Через відсутність безпеки, затримки доставки значно покращилися проблеми, пов’язані з логістикою роботи підприємства. Сподіваюся, завод і надалі буде застосовувати і розвивати експортну продукцію.

Комбінат уже понад 160 тонн огірків і томатів для українських ліків, виноробних заводів. територіальної оборони та переселенців.Источник

Comments

Новости