Connect with us

Наука

Україна та Австрія підписали меморандум про співпрацю у сфері цифровізації

Між Міністерством цифрової трансформації Республіки Австрія та Федеральним міністерством фінансів підписано меморандум про співпрацю у сфері цифровізації.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Укрінформ із посиланням на прес-службу міністерства.

«У надзвичайно важкий для України час ми вдячні Австрії за підтримку. Підписаний Меморандум посилить співпрацю та обмін досвідом у сфері розвитку цифрової держави. Австрія створює єдину точку контакту з державними послугами – Digitales Amt. Ми, як і Україна, також починали з цифрових водійських прав і тепер можемо поділитися своїми досягненнями в цій сфері», – зазначив Федоров.

Під час підписання документу сторони обговорили співпрацю країн у сфері цифрової трансформації та обмін досвідом у сфері високошвидкісного доступу до Інтернету, електронного уряду, цифрових стартапів, а також їхні потреби. сектор телекомунікацій. .

Австрія висловила готовність допомогти підтримувати наші сервери та цифрову інфраструктуру в найближчому майбутньому за допомогою партії генераторів. Сторони продовжать роботу з надання Україні терміналів супутникового зв’язку Starlink.

Як повідомлялося, у листопаді між Міністерством цифрової трансформації та інноваційним центром державних технологій GovTech Campus було підписано меморандум про співпрацю, зокрема щодо обміну досвідом у сфері цифровізації.

Фото: Мінцифри

Comments

Новости