Connect with us

Новини регіону Черкас

У Підпільному заставі могил адвокатам з комендантською годиною видали чеки охоронцям


Господар має покерний стіл і покерний автомат, карти, фішки та комп’ютерну техніку. Такі об’єкти використовувалися в зловмисній діяльності. Слайдери виявили злочинну діяльність.

фото_2022-08-12_12-30-06

На вулиці Чехова в одному з кафе працював депозит.

У місцевому відділку працювали оперативники Черкаського обласного відділу поліції ГУНП, поліцейські Черкаського РВ, практики СБУ в Черкаській області та військовослужбовці батальйону поліції особливого призначення.

У ніч на комендантську годину 9 січня в ломбарді було 13 клієнтів, які грали за покерним столом. Насправді під час будівництва наступних проектів були обрані покерний стіл і покерний автомат, покерні карти, фішки, комп’ютерне обладнання та інше обладнання.

Адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 181 (азартні ігри в громаді) КУпАП, а також представники кадрового центру вручили повідомлення.

фото_2022-08-12_12-30-02

на межі кримінального провадження, за знаками правоохоронних органів розпочати, передбачено ч. 1 ст.л. 203-2 КК України (зайняття гірничим підприємництвом) на виконання приписів процесуальних законів Черкаської окружної прокуратури. Цього року слідчі Черкаського райвідділу міліції готують до суду справу про арешт головної шахти.

На випередження йде Головне управління Національної поліції в Черкаській області, де правоохоронні органи продовжують моніторити ситуацію з нелегальним гральним бізнесом та закликають чисельно підтримувати розвиток оформлення іпотечних кредитів у гральний бізнес. “102”. Також важлива повторна перевірка клюшок та інших іпотек. Ці спеціально приходить до контролю над суб’єктами дотриманих об’єктів і підприємницької діяльності через законодавчість, що нідпослідня порушень командинської иль зв’язку із запровадженням військового табору. Осколки розважальних закладів і закладів громадського харчування корпусу після 23 років і до 5 років загороджені.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар



Источник

Comments

Новости