Connect with us

Коррупция

У Криму орудує російський холдинг-шпигун, — СБУ


У Криму орудує російський холдинг-шпигун, - СБУ
У Криму орудує російський холдинг-шпигун, — СБУ

Служба безпеки України каже, что викрила холдинг российских телекомунікаційніх компаний на таємному зборі информации про мешканців тимчасово анексованого Криму.

Про це йдет насайті СБУ.

Согласно з повідомленням, російське товариство підключіло у Криму Власний телекомунікаційну ятір до апаратно-програмних комплексів, Які діють в інтересах ФСБ РФ. Журналісти дізналіся, что йдет про російське ТОВ “Юнайтед телеком”, Пожалуйста входити до холдингу Wnet. За данімі спецслужби, Програмні комплекси “Юнайтед телеком” здійснюють таємний збір информации з телекомунікаційніх мереж через несанкціоноване Отримання Даних Користувачів мережі інтернет, а такоже Блокування українських інтернет-сайтів на территории Криму.

СБУ з цього приводу веде досудове Розслідування за статтю 110 (посягання на теріторіальну цілісність и недоторканність України), 110-2 (фінансування Дій, пред’явлених з метою насільніцької Зміни чи повалення Конституційного ладу або Захоплення державної влади, зміни між территории або державного кордону України) та 111 (державна зрада) Крімінального кодексу. Президенту и кінцевому бенефіціарному власнику російського холдингу та юристу групи телекомкомпаній Вже оголошено про підозру.

За данімі СБУ, президент холдингу Наразі переховується від слідства у США. Росіяніну, Який БУВ пособником, оголошено про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 111 КК України, тобто “у діянні, умисне Вчинення за попередня змов Груп осіб, на шкоду суверенітетові, теріторіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, Економічній чи інформаційній безпеці України: наданні іноземній державі, іноземній организации або їх представник допомоги в проведенні підрівної ДІЯЛЬНОСТІ проти України “. У спецслужбі додали, что до групи російського холдингу входитимуть 15 юридичних осіб, Які очолюються Єдиним керівніцтвом.

Читайте також: СБУ і ДБР провели обшуки в Держмитслужбі

Вказана холдингова компанія надавала телекомунікаційні послуги Українським державна установа та общество.Comments

Новости