Connect with us

Новини Черкас

у Черкаській області створюють добровольчі штурмові бригади


Україна ось-ось нарешті вижене окупантів зі своєї країни. Для зміцнення наших оборонних сил у Черкасах та по всій країні стартувала національна акція «Королівська гвардія».

Усі, хто готовий звільнити нашу територію, можуть долучитися до бригад спеціального призначення Національної поліції України, Держприкордонслужби та Національної гвардії. Про це інформує прес-служба Черкаської ОВА.

«Лют», «Сталевий кордон», «АЗОВ», «Червона калина», «Рубіж», «Кара-Даг», «Буревій», «Спартан»: вісім бригад, одна мета – остаточно знищити ворога.

Основу бригад складають офіцери і солдати, які мають бойовий досвід і найкраще проявили себе на фронті. Комплектування відбуватиметься виключно з волонтерів, високомотивованих патріотів України. У наступальних операціях вони братимуть участь лише після інтенсивної підготовки з подальшим бойовим злагодженням нових підрозділів.

Як приєднатися?

Є два варіанти: онлайн на storm.mvs.gov.ua або у визначеному ЦНАПі:

Черкаси: с.Благовішня, 170

Сміла: п. Незалежності, 37

Умань: п. Чорновола, 32.6

Жашків: с Захисників України, 17

Звенигородка: пані Івана Сошенкова, 47 років.

Золотоносець: свт. Незалежності, 40.

Новини Черкас та України – на нашому Telegram-каналі https://t.me/novadobaЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://novadoba.com.ua/398373-gvardiya-nastupu-u-cherkaskij-oblasti-stvoryuyut-dobrovolchi-shturmovi-brygady.html

Comments

Новости