Connect with us

Новини Черкас

У Черкаській міськраді відзначили День місцевого самоврядування — ПРОЧЕРК.інфо


7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. З цієї нагоди у Черкаській міській раді відбулося урочисте засідання. Міський голова Анатолій Бондаренко подякував працівникам за щоденну невтомну працю в режимі 24/7 на благо нашого міста, забезпечення його життєдіяльності в роки війни, за постійний внесок міста Черкаси як надійного тилу у всеукраїнську справу ведення Перемоги. ближче, і вручили нагороди.

IMG_7320_1

За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну життєву та громадянську позицію почесними грамотами Черкаської обласної ради нагороджено заступників міського голови Анастасію Чубіну та Марину Гарькаву та начальника відділу гуманітарної політики департаменту освіти та гуманітарної політики Анну Гавриш. та волонтерства та з нагоди Дня місцевого самоврядування. Працівники відділу «Центр надання адміністративних послуг» отримали грамоту від муніципалітету Черкаси.

Анатолій Бондаренко також вручив медалі «За сумлінну працю» заступнику директора департаменту архітектури та містобудування Ларисі Слесаренко, заступнику начальника управління будівництва Олександру Дженжерусу та начальнику відділу господарсько-господарської роботи управління освіти Вікторії Ганжі. та гуманітарної політики.

Подяками міського голови також нагородили кращих працівників будівельних підрозділів.

«Основним завданням кожного працівника Черкаської міської ради є служіння територіальній громаді Черкас. Дякуємо колективу за те, що ви стійко протистояли викликам воєнного часу та сумлінно виконували свій обов’язок у важкий час, який переживає наша держава. І навіть у таких складних умовах ви забезпечуєте щоденну актуальну діяльність нашого міста. Завдяки Вам місько-територіальна громада міцно стоїть на ногах і посідає лідируючі позиції у допомозі державі та Збройним Силам України. Бажаю тобі терпіння і наполегливості. Пам’ятайте, ми працюємо насамперед для людей. І в цей день моє єдине бажання, щоб перемогою України якнайшвидше закінчилася війна, і ми змогли реалізувати всі плани щодо розвитку рідних Черкас», – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

реклама


Додаткові матеріали по темі:


додати коментарЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://procherk.info/news/7-cherkassy/107045-u-cherkaskij-miskradi-vidznachili-den-mistsevogo-samovrjaduvannja

Comments

Новости