Connect with us

Новини Черкас

У Черкасах вже близько 2500 містян отримали картку містянина: як вона працює


ідентифікаційна картка

Зараз у Черкасах реалізовується перший етап проекту «Посвідчення громадянина». Власниками карток стали близько 2,5 тис. черкащан – більшість із них одержувачі.

Про це повідомили у прес-службі Черкаської міської ради.

«Картка Черкащини» — платіжна картка. Нею можна оплатити проїзд у валідаторі. Завантаживши мобільний додаток банку MTV 360, ви можете відстежувати будь-які платіжні операції карткою. А встановивши додаток Smart City та додавши картку черкащанина, ви зможете відслідковувати свою історію подорожей та телефонувати на гарячу лінію, якщо виникнуть запитання.

При відкритті рахунку на картку приходить «нульовий баланс». Клієнт може доповнити його самостійно для власних потреб. Це можна зробити безкоштовно у відділеннях МТБ Банку та терміналах Система, City24, 2Click, Easypay, IBOX.

– Зараз ми працюємо над наповненням картки новими сучасними послугами та перевагами. Крім того, найближчим часом ми надамо можливість швидко оформити картку та взаємодіяти з банківськими сервісами завдяки засобам дистанційної ідентифікації за допомогою Дії та Liveness, – зазначив він. Юрій Кралов, Голова Ради директорів МТБ Банку.

У міськраді зазначають, що окрім оплати проїзду та підтвердження пільги на такий проїзд, наступного місяця власники карток зможуть отримати 5% кешбеку в ряді торгових мереж (Волошкове поле, Моллі), в мережі аптек «МЕДИТ». -М , ГАЛА АПТЕКА, АПТЕКА 03 , деякі заклади громадського харчування.

МТБ Банк, який випускає картки, планує до середини літа цього року відкрити відділення в районах Південно-Західного, Чимселища та Митниці.

Наразі усі громадяни, які зареєстровані в м. Черкаси, можуть отримати картку за адресами: вул.

  • Черкаська міська рада – Байда Вишневецький, 36 років;
  • управління соціальної політики – бульвар Шевченка, 307;
  • МТБ Банк відділення №1 – бульвар Шевченка, 224;
  • центр обслуговування громадян – вул. Блавовишна, 170.

Звертаємо увагу, що спочатку необхідно зареєструватися в ЦНАПі.

Графік роботи пунктів видачі: пн-пт 8:30-17:30, 0-800-500-255, тех. підтримка транспортної картки: 0675741088.

Для оформлення картки необхідні такі документи:

  • паспорт або документ, що його замінює;
  • якщо паспорт нового зразка, то виписка з місця проживання;
  • Ідентифікаційний номер;
  • документ, що підтверджує статус одержувача (за наявності).

Також дивіться новий випуск “Що далі?” говорив про впровадження електронних квитків у громадському транспорті Черкас.

Підпишіться на розсилку “18000” за адресою вібрації. Нас вже понад 6000!Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://18000.com.ua/strichka-novin/u-cherkasax-vzhe-blizko-2500-mistyan-otrimali-kartku-mistyanina-yak-vona-pracyuye/

Comments

Новости