Connect with us

Новини Черкас

У Черкасах відкрили художню виставку «Хроніки перемоги» (ФОТО)


Вчора в одній із виставкових залів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулася персональна виставка «Хроніки Перемоги» талановитої черкаської художниці, викладача Черкаської дитячої художньої школи імені Валентини Талах Ольги Курської.

Свою роботу Ольга поєднує з волонтерством: плете маскувальні сітки, «кікімори», проводить безкоштовні майстер-класи. З початку війни створювала картини, які відображають опір укр. З-під пензля художника постають образи тварин, які вижили у вирі війни і стали ще одним символом незламності нашої країни.

Всього на виставці представлено 47 робіт.

«Я не втомлююся дякувати всім, хто щодня боронить нашу свободу та Батьківщину. Я не втомлюся повторювати собі та іншим, що кожен з нас тримає свій фронт. Мій фронт – мистецтво, моя зброя – творчість», – під таким гаслом створювала свої роботи художниця.

«Мистецтво — це вже не просто ліки, а й справжня «паломка-виручалочка», яка допомагає тисячам українців отримати чисті та позитивні емоції, які зараз так життєво необхідні кожному з нас», — зазначив заступник міського голови. Анастасія Чубіна.

Виставка триватиме два тижні.

Також у Черкасах презентували фотовиставку «Нас весна не там зустріла», яка включає 25 робіт про життя та побут української армії. Організаторами заходу є 118-а окрема бригада Військ територіальної оборони ЗСУ, яка присвятила його Дню Збройних Сил України. Виставку можна відвідати в Будинку культури ім. І. КуликаЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vycherpno.ck.ua/u-cherkasah-vidkryly-hudozhnyu-vystavku-hroniky-peremogy-foto/

Comments

Новости