Connect with us

Новини Черкас

У Черкасах відкриють виставку дитячих картин, створених за допомогою штучного інтелекту


Емілія Єскова, 12 років

У п’ятницю, 25 листопада, о 16:00 в ТЦ «Піонер» відбудеться відкриття першої в Україні виставки дитячих картин, створених за допомогою штучного інтелекту в рамках мистецько-освітнього благодійного проекту «Tomorrow ART». (2 поверх).

Цей проект започаткували у вересні благодійні організації «Черкаська Чайка» та «Другий фронт Черкащини» спільно з командою OWLOS. Суть проекту – поєднання дитячої творчості, знань дорослих і новітніх технологій. «Tomorrow ART» об’єднав в онлайн-майстерні українських дітей-переселенців (тих, хто був змушений покинути країну разом з матерями через тотальне вторгнення та тих, хто є внутрішньо переміщеними особами через окупацію їхніх рідних поселень), дітей військових та дітей волонтерів. де фахівці абсолютно безкоштовно навчать створювати зображення за допомогою нейронної мережі.

Юним артистам від 7 до 14 років, вони зараз у різних куточках світу – в Іспанії, Данії, Туреччині, Україні, але дуже хочуть після Перемоги зустрітися вдома і роблять багато для того, щоб це прискорилося. . До речі, після виставки всі картини будуть продані на аукціоні, який відбудеться 2 грудня, а кошти підуть на потреби збройних сил.

На виставці буде представлено 16 учнівських робіт, у яких діти відображають своє життя та переживання, тож тема війни, мрії про перемогу, любов до України та радість визволення українських населених пунктів не будуть відсутні.

Також окремо буде представлена ​​арт-інсталяція «Ми прискоримо зведення стіни», в якій використано роботи технічного куратора курсу Дениса Кіріна.

Крім того, на гостей чекає відеозвернення від юних артистів, яке вони самі записали.

До речі, ця виставка буде першою, але не єдиною. Роботи «Tomorrow ART» планують експонувати в рамках міжнародного онлайн-проекту «Волнанова – дітям». Також ведуться переговори щодо організації подібних виставок у Польщі, Швеції, Франції, Португалії та Канаді. Примітно також, що для кожної з цих виставок студенти готують унікальні роботи, тож кожен, хто купує картину, може бути на 100% впевнений, що він є власником єдиної копії у світі.

Новини Черкас та України в нашому Telegram − Черкеські новини#Нова ДобаЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://novadoba.com.ua/393702-u-cherkasah-vidkryyut-vystavku-dytyachyh-kartyn-stvorenyh-za-dopomogoyu-shtuchnogo-intelektu.html

Comments

Новости