Connect with us

Новини Черкас

У Черкасах відбулася акція з протидії насильству — ПРОЧЕРК.інфо


З 25 листопада по 10 грудня у світі триває кампанія «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства». Його мета – привернути увагу до цієї теми та закликати до подолання всіх форм гендерного насильства.

IMG_1081_1

Цього року 16 днів проти насильства розпочалися кампанією під гаслом «Чуйність перемагає насильство». Його організував UNFPA спільно з партнерами.

Черкаси стали одним із 60 міст України, які долучилися до заходу. На площі біля ратуші Черкас встановили тематичну магнітну мозаїку.

Кожен бажаючий став учасником заходу брав шматочок мозаїки та сканував його за допомогою QR-коду. Він грайливо читав на дисплеї мобільного телефону інформацію про різні форми насильства. Після проходження гри він отримав спеціальні тематичні нагороди від Фонду народонаселення ООН.

«Чим більше українці знатимуть і чесно говорять про насильство, виявлятимуть чуйність та інтерес до жертв насильства, тим менше його буде відбуватися в нашому суспільстві», – зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, який відвідав захід. – І наша міська громада та відповідні органи роблять усе, щоб протистояти цьому ганебному явищу. Тому я взяв участь у цьому міжнародному заході від Фонду народонаселення ООН та долучився до флешмобу «Я знаю. Я проти домашнього насильства» від громадської організації PREVENT».

З 2021 року місто Черкаси є учасником проекту UNFPA «Міста та громади, вільні від домашнього насильства». В рамках проекту в нашому обласному центрі розвивається система послуг підтримки та допомоги людям, які постраждали від усіх форм насильства.

«Міська влада Черкас розуміє всю складність, важливість і відповідальність проблеми домашнього насильства в нашій громаді, адже це одна зі складових психологічного клімату нашого міста, – каже заступник міського голови Черкас Марина Гарькава. – Тому з ініціативи міського голови Анатолія Бондаренка в Черкасах вже більше року діє координаційна рада з питань протидії домашньому насильству. Він об’єднує всі структури, пов’язані з цією проблемою: соціально-психологічні служби, правоохоронні органи, суди, освіта, охорона здоров’я тощо. Координує роботу центр соціального обслуговування, який контактує з іноземними донорами. У місті працюють дві мобільні бригади, які виїжджають на виклики. І кожен із нас, знаючи про випадки насильства, має не бути байдужим, а інформувати про ці факти та протистояти їм. Адже домашнє насильство – це сміття, яке потрібно виносити з дому».

IMG_1075_1

У рамках акції «Чуйність перемагає насильство» працівники Департаменту соціальної політики та Центру соціальних служб міста Черкаси роздавали перехожим памфлети про протидію домашньому насильству, інформували про роботу відповідних міських служб та їхні контактні телефони та адреси. .

У перспективі у вестибюлі Черкаської міської ради встановлять інформаційний стенд про протидію насиллю, а на першому поверсі біля входу в Центр соціальних служб на вулиці Благовісна, 170 – тематичну інсталяцію.

Для довідки:

Акцію до 16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства організовує UNFPA, Фонд народонаселення ООН, у співпраці з партнерами, за підтримки урядів Великої Британії, Канади та США, особливо за підтримки Офіс гуманітарної допомоги USAID.

Усі, хто відчуває насильство над собою та потребує підтримки – звертайтеся до центру соціальних служб міста Черкаси з проханням про допомогу.

Адреса центру: вулиця Благовісна 170, 2 поверх.

Телефон: +380 472 336 794

Електронна адреса: Ця адреса електронної пошти захищена від спам-ботів, для її перегляду у Вас повинен бути включений JavaScript

Вас також підтримає Інформаційна кампанія сайту «Розірви коло» UNFPA, Фонду народонаселення ООН https://rozirvykolo.org/

Сторінка у Facebook https://www.facebook.com/rozirvykolo.

Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

реклама


Додаткові матеріали по темі:


додати коментарЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://procherk.info/news/7-cherkassy/106786-u-cherkasah-vidbulasja-aktsija-z-protidiyi-nasilstvu

Comments

Новости