Connect with us

Новини Черкас

у Черкасах просять повернути полонених захисників додому (ФОТО) 


Сьогодні в місті Черкаси на Соборній площі проходить акція, під час якої просять повернути полонених теробороновців та з’ясувати місцезнаходження тих, хто вважається зниклими безвісти.

Про це повідомляє кореспондент ZMI.ck.ua з місця злочину.

Учасники заходу просять повернути рідних додому. Йдеться про тероборонців, яких направили у Попасну. Всього зниклими безвісти наразі вважаються 32 бійця Черкаси Тероборонова.

Дружина зниклого безвісти бійця Черкаського терродоборону Анна Донець розповідає, що сьогодні на мітинг прийшли батьки, сестри та дружини тих, про кого не було жодної чутки в середньому по сім місяців.

«Наша мета – повернути рідних додому і дати їм відпочити. Ми просимо влади допомогти у пошуках, оскільки багато хлопців не утримуються як ув’язнені і ми не знаємо, що з ними сталося. Вимагаємо звільнення з полону кожного бійця Терродфенс Черкаси. Ми вимагаємо обміну «всіх на всіх», – каже Ана Донець.

Під час заходу учасники скандували «Всіх додому», «Всіх на всіх», «Полонених додому» тощо.

«Багато захисників не мають доказів того, що вони полонені. Просимо міняти хлопців незалежно від позиції, тому що теробороновці – такі ж захисники. Є хлопці, які все ще в пеклі. Це звичайні люди, а не просто командири, які заслуговують на повернення», – сказала Анна Донець.

Загалом сьогодні на захід прибуло понад 50 осіб.

Любов, зникла безвісти сестра зниклого Костянтина Поліщука, хоче, щоб її рідні не забули.

«В середньому це сім місяців невизначеності, ми не знаємо, де наші хлопці. Ми хочемо, щоб вони повернулися додому. Головне – не боятися і не виходити на вулицю, показати, що ми будемо захищати своїх рідних», – каже він.

Черкащанка Оксана вважає, що треба нагадувати про те, що відбувається, адже ті, чиї рідні не на фронті, забувають про війну.

«Ми не самотні у своєму горі. Чекаємо наших захисників додому. Думаю, про простих солдатів забули. Сім місяців від них не було звісток», – розповіла жінка.

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://zmi.ck.ua/sotsium/ne-pokinut-ne-zabut-u-cherkasah-prosyat-povernuti-polonenih-zahisnikv-dodomu-foto.html

Comments

Новости