Connect with us

Новини регіону Черкас

У Черкасах планують створити кімнату для реабілітації поранених бійців


Приміщення для реабілітації поранених військових пацієнтів черкаських лікарів планують відвести до травматологічного відділення. Після операції там захисники відновлюватимуть руки та ноги. Суспільний керівник Юрій Бейкун.

Дев’ять пацієнтів хочуть мати справу безпосередньо з реабілітологом у палаті. Так кістки жартують.

порожній

Шкіра колонійного шару непроста для шкіри нової душі Війська. Крок зі смородом в’язаного боротися, він вже знову перетворюється на смужку, аби на здоров’я.

Військовослужбовець «Сокіл» отримав поранення на Донеччині. За плечима у нього п’ять операцій, попереду – реабілітація: «Я ще місяць у лікарні. Нога не згинається як хочеться. Я поклав підлогу не так, як хотів».

«Також кількість дрібноосколкових поранень. Через це в моєму новому обличчі виникає больовий синдром. Ми намагаємося з цим впоратися, чим можемо, допомагаємо», – розповів завідувач травматологічного відділення Юрій Бейкун.

Крім Юрія Бейкуна, Абі побудував спеціальну кімнату для реабілітації, додавши спеціальну кімнату: Словом, якщо смерди зливаються в одну. Досягнення результату іншим і таким самим способом надихає пацієнта на роботу».

Місце розташування такої кімнати вже знали – прямо у вестибюлі, біля палат, піднявся лікар: ще й дзеркало планує встановити. Хлопці, якщо ви зайняті, кляніться результатами».

Лікарі планують встановити тренажери. Перші вже привезли з Польщі як гуманітарну допомогу. Водночас на появу реабілітаційної кімнати в лікарні, за словами керівника, потрібно було 250 тисяч гривень: «Потрібна вагонка, двері, спеціальні гумки, дзеркала, а також ремонт і демонтаж старої обшивки. .”

Переходьте до збору монет, можете тикати свою шкіру скільки завгодно, щоб наші захисники могли прикладати до розтяжок.

Источник

Comments

Новости