Connect with us

Новини регіону Черкас

У Черкасах підростає ряд студентів денної форми навчання – Чубіна


Шкільна освіта, реформа шкільного харчування та майбутній сумнозвісний сезон. В ефірі каналу «Вікка» про це говорили всі, від заступника Черкас, очільника міста Анастасії Чубіної (прокрутіть донизу нагадування, щоб переглянути погоду).

За словами Анастасії Чубіно, перед долею нового початку стояла трапеза для безпеки студентів. До них долучилися 22 школи з 35 населених пунктів. Перед відкриттям картини також була створена комісія, наскільки вона зайшла: пожежники, фахівці з цивільного захисту та Держпродспоживслужби. Також готуються проекти удосконалення систем вентиляції укритив, зокрема.

«Навчання народжується у дві зміни: у першу зміну навчаються найменші діти, а старші – дружно. Видно було співоче хвилювання, але морально неможливо було зібрати 13 шкіл для практики. Жодної глобальної проблеми в організації початкового процесу немає», – зазначила Анастасія Чубіна.

Змінилась і кількість студентів, бо вони навчаються заочно. Начебто на чолі весни ми особисто для нас були маленькі, отці 100 класу уважно вивчили, потім заодно показали бакан – 210 клас.

Завітайте до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підпишіться на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментар у Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Marvel в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Пригощайте пожертвами: А-банк 5375235110071785

Источник

Comments

Новости