Connect with us

Новини регіону Черкас

У Черкасах офіційно проживає 24 тис. НПО, уряд визнає новий вітер переселенців


Кількість переселенців, які приїжджають до Черкас, зростає. Щонайменше 24 000 людей були змушені покинути свої домівки. Міська Влад продовжує допомагати постраждалим від війни українцям. Нагадати на сайті міста Черкаси задля.

Цього року міська рада провела бенкет з пошуку можливих шляхів реєстрації та переселення людей на переселення.

Як нагадує Сергій Тищенко, лише в Черкасах у розпал масштабної війни на офіційне вшанування прийняли 24 244 переселенці, серед них – 6 506 дітей та 1 063 інваліди.

«Опалесцент, за прогнозами, спричинить новий вітер внутрішнього переміщення комах під час холодного сезону. Переждатимут, перш за все, жителі тихих населених пунктів, наче стріляють у повітря зв’язку», шляхом коментування Сергій Тищенко, перший покровитель вождя.

Учасники на крик кажуть, що оскільки вони покинули свої домівки під час війни, то потрібно шукати нові місця для переселення людей.

«Ми активно працюємо з донорами, переходимо до партнерів, підприємців, щоб по можливості вони мали великі зали на підприємствах, щоб можна було викупити житло.»– Примітка голови Черкас Марина Гарькава прот.

У розпал повномасштабної війни самий центр міста став першочерговим місцем внутрішнього переміщення будинків, як піднялася заступниця Черкас, міський голова Анастасія Чубіна.

«Стань на чолі багатих, поставлених перед святими. Зменшилася кількість ДНЗ, які живуть біля міських шкіл, які самі потребують серпів, але альтернативи шкільному житлу досі немає. Черкаська школа і нада одна обслуговувала місто дислокації цих людей»– Примітка заступниця старости Черкас Анастасія Чубіна“.

Раніше Як розповідав vikka.ua.Источник

Comments

Новости