Connect with us

Новини регіону Черкас

У Черкасах надаємо продукцію та розливаємо по категоріям населення


Департамент соціальної політики приймає документи на видачу місцевим жителям продуктових наборів різних категорій. Повідомте мене про встановлення самостійно сторони facebook.

Право на вилучення продуктових наборів можна оформити в місті Черкаси, де більшість населення переведено на бюджетну службу, в управлінні соціальної політики міста Черкаси для призначення державної соціальної допомоги. наступні категорії:

  • багата сім’ї;
  • малозабезпечені сім’ї;
  • матері-одиначки;
  • особи, які досягли пенсійного віку і не набули права на пенсію;
  • особи, які не мають права на пенсію;
  • інваліди з дитинства та діти-інваліди;
  • разом із дітьми, ніби спираючись на складні будиночки, змінюють свій вигляд у міському центрі соціального обслуговування Черкас.

Людина може стати продуктовим пакетом, відомим як державна соціальна допомога, або людиною, ніби її знову купують у Черкаському центрі соціальних служб у Москві (для сімей – знову купують у розкладних житлах). ).

Забезпечення продуктовими наборами здійснюється на основі зняття членів йоги сім’ї шкіри, на яку надається державна соціальна допомога.

Попередній облік населення необхідно зареєструвати за номерами телефонів:

(095)200-16-45

(067)509-50-26

(093)296-54-58.

Для вилучення продуктового набору заявнику до моменту написання заяви необхідні: оригінал та копія документа, що посвідчує особу та реєстрацію місця проживання, оригінал та копія довідки. ідентифікаційний код платника податків.

Громадяни, як оформити паспорт громадянина України, виготовлений у формі посвідчення особи, винної матері та оригіналу та копії підтвердження про внесення довідок до Єдиного державного демографічного реєстру, розглянутих територіальним органи та відомості про місце проживання для підтвердження служби посвідчення особи для погодження ДМС .

Читайте також:Источник

Comments

Новости