Connect with us

Наука

У Британії розпочинають програму з розробки штучного інтелекту для зменшення викидів вуглецю

Уряд Великобританії запускає інноваційну програму підтримки використання штучного інтелекту (ШІ) для зменшення викидів вуглецю.

Про це йдеться в повідомленні уряду, передає “Укрінформ”.

«Впровадження цих (на основі штучного інтелекту) технологій дозволить підприємствам і домогосподарствам заощаджувати витрати на енергію, створювати високоякісні робочі місця та залучати мільйони фунтів приватних інвестицій, підтримуючи при цьому нульові (викиди вуглецю – ред.) цілі. “, – сказав міністр науки Джордж Джордж. Фрімен сказав.

Уряд виділяє 1,5 мільйона фунтів стерлінгів на програму декарбонізації ШІ. Він буде запущений у два етапи. По-перше, до березня 2025 року буде надано до 500 000 фунтів стерлінгів для фінансування віртуального центру для інновацій у сфері штучного інтелекту та декарбонізації.

Зараз на другому етапі до 1 мільйона фунтів стерлінгів буде виділено на фінансування інноваційних проектів, які просувають розвиток технологій на основі ШІ для підтримки процесу декарбонізації.

У 2023 році уряд має намір надати додаткове фінансування для підтримки пріоритетних сфер інновацій штучного інтелекту, визначених віртуальним хабом як критичні.

Як повідомляє «Укрінформ», в Україні запрацює кліматичний офіс, який підтримуватиме регіони та бізнес у досягненні кліматичних цілей на шляху до декарбонізації.

Comments

Новости