Connect with us

Коррупция

Ціни за ящик | Блискавка.

Бокс є унікальним видом спорту в багатьох відношеннях. Він поєднує в собі суворі правила бою, які не змінювалися протягом багатьох десятиліть, з націленістю організаторів на сучасне та динамічне шоу. Бокс також є популярним видом спортивних ставок. У контексті ставок головною особливістю цього виду спорту є те, що відомі боксери б’ються порівняно рідко, а порівняно з футболом чи хокеєм справді великі події в цьому виді спорту трапляються рідко – кілька разів на рік. Бокс вимагає аналізу перед матчем і вважається одним із найскладніших видів спорту для ставок. У цьому тексті ми поділимося з вами найефективнішими порадами щодо ставок на бокс і надамо всю основну інформацію, необхідну для новачків у ставках на бокс.

Основні факти про ставки на бокс

Якщо ви добре знаєте вид спорту і розумієте сильні і слабкі сторони обох суперників, то краще зробити ставку на боксерський поєдинок. Щоб підвищити свої шанси зробити правильний прогноз, вам потрібно розуміти характеристики кожного бійця, його тактику та стиль, їхні найсильніші та найслабші прийоми та те, як вони протистоять один одному. Ще одна важлива ознака для аналізу – це вік, який для спортсменів у боксі відіграє більш важливу роль, ніж у командних видах спорту. Багато боксерів з роками втрачають свої очевидні переваги. З іншого боку, вік – це досвід, який може стати вагомим аргументом проти молодого суперника.

Практично у всіх популярних букмекерських конторах можна зробити ставки на бокс. Серед дисциплін бокс можна знайти, наприклад, на 1xbet. У букмекерських конторах можна робити ставки на велику кількість різних спортсменів. У серії можна знайти ставки на аматорські, жіночі та молодіжні турніри. Але незалежно від букмекерської контори, найпопулярнішими є титульні бої. Ставки на ящики дотримуються класичного правила: чим вища популярність матчу, тим ширший діапазон.

Головний секрет ставок на бокс

Як і будь-який інший вид спорту, бокс має певні особливості ставок, які можуть бути неочевидними для новачків. Давайте розберемо основні моменти, щоб ви могли робити ставки ефективніше в майбутньому.

Навіть найвідоміші букмекерські контори часто не мають у своїх лавах аналітиків, які зосереджуються лише на боксерських поєдинках. Часто східноєвропейські букмекери при складанні ліній орієнтуються на своїх найвпливовіших західних колег. Часто лінії копіюються і лише трохи змінюються. Це призводить до невірного визначення реальних шансів на перемогу одного з бійців і до такої практики. Відносно легко знайти досвідченого велью-бета.

Коефіцієнти на аутсайдерів у боксерських поєдинках завищуються частіше, ніж в інших видах спорту. В результаті реальні ставки на потенційного фаворита знижуються. Букмекери роблять це для того, щоб гравці не робили ставки на «очевидні» результати. Перш за все, це пов’язано з тим, що в боксі, де фаворит і аутсайдер відомі наперед, бої часто відбуваються ще на етапі оголошення самого бою. Букмекери часто встановлюють максимальні ліміти ставок на такі бої. Цим вони намагаються привернути більше уваги досвідчених футболістів. Ліміти трохи компенсують нижчі коефіцієнти на фаворита.

Як уже було сказано, основним фактором успішних ставок на боксерський поєдинок є знання боксу як виду спорту та вміння ефективно аналізувати обох суперників. Таким чином можна гарантувати успішний результат.

( функція ( d , s , id ) { var js , fjs = d . getItemByTagName ( s );[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = ідентифікатор; js.src = “//connect.facebook.net/ru_RU/sdk.js#xfbml=1&version=v2.6”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(документ, ‘сценарій’, ‘facebook-jssdk’));

Ціни за ящик | Блискавка. вперше з’явився в українських новинах.

Comments

Новости