Connect with us

Новини Черкас

“Цінуйте людину, яка віддає всього себе громаді”, – Тренкін про 400% премію Бондаренка | Про Все


Фото: кропива

Секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін на сторінці «Насправді з Волошиним» в ефірі заявив, що питання нагородження міського голови Анатолія Бондаренка малоцікаве, а сам мер отримує невелику зарплату, працює в режимі 24/7. і витрачає гроші на допомогу збройним силам.

За його словами, питання премії мера «підіймають кілька людей, які щороку використовують її для того, щоб поповнити рейтинг собі та своїм виданням».

– Коли є загроза «відключення», я вважаю, що насправді муніципалітет цікавлять інші теми: водопостачання, водовідведення, доступність електроенергії та тепла. І мер все для цього робить. З роботи 24/7. Вся команда міського голови виконує всі функції, які має виконувати щоденно. А декого цікавить питання нагород, – зазначив секретар міської ради.

Він зазначив, що відповідно до закону України, Черкаська міська рада щороку має розглядати питання оплати праці та надбавок міському голові.

– Я, як секретар міської ради, згідно з регламентом, виношу на засідання питання про оплату праці міського голови. Це передбачено законом і я виконую вимоги закону. Мені незрозуміло, чому це питання ставлять міському голові. Це не має відношення до обговорення цього питання і встановлення цих доплат і премій. Проект рішення опрацьовується відділом юридичного забезпечення та вноситься секретарем міської ради. Чому 400%? Тому що я, як особа, яка представляє цей проект рішення, бачу це так, – каже Тренкін.

Він також подав детальний аналіз зарплати мера.

– Зарплата міського голови – 15 тис. грн. Дозволи становлять 20 тис. грн. У 2023 році граничний рівень заробітної плати, який оптимально може отримувати міський голова на місяць, становитиме до 80 тисяч гривень. Шановна громадо, якщо ви вважаєте, що топ-менеджер 300-тисячного міста, який відповідає за широкий спектр завдань, повинен отримувати менше 80 тисяч гривень, то я хочу сказати, що я зробив аналіз зарплати топ-менеджери в місті Черкаси. Я маю на увазі, що зарплата мера навіть не в п’ятдесятку. Так ми цінуємо працю людини, яка працює 24 години на добу 7 днів на тиждень і відповідає за широке коло проблем, – каже Юрій Тренкін.

Він також повідомив, що міський голова, враховуючи громадський резонанс, зняв питання нагородження з розгляду сесії.

– Але, напевно, вперше піду проти думки міського голови і виконуватиму покладені на мене функції секретаря. Зобов’язаний підготувати та винести на обговорення на засіданні цей проект рішення. Я підготував і подаю. Чи включатимуть його до порядку денного, вже визначать депутати. Представники також можуть зменшити відсоток премії. Вони будуть вирішуватися, – каже Тренкін

Секретар міської ради додав, що з початку тотальної війни міський голова витратив на підтримку Збройних сил України, ТрО та громади більше коштів, ніж отримав у 2022 році.

– Тому я б закликав громаду оцінити працю людини, яка віддає громаді все. І не потрапити під вплив певного вузького кола людей, які вносять розбрат під час війни, – зазначив Юрій Тренкін.

Нагадаємо, у Черкасах зареєстрували петицію з проханням виплатити працівникам міської ради винагороду за реальну роботу

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бондаренко шукатиме тих, хто приніс йому “подарунок” з “коктейлями Молотова”