Connect with us

Новини Черкас

Трьох черкащан посмертно нагороджено орденами — ПРОЧЕРК.інфо


9 січня 2023 року Указом Президента України за особисту мужність і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі троє черкащан нагороджені посмертно. Орден «За мужність» ІІІ ст.

* Бібик Жасмин Михайлівна. Народилася 2 листопада 1992 року в місті Черкаси, у 7 років переїхала в село Жашківського району. Олександрівка, де пройшли її дитинство та юність. Після закінчення школи вступила до Білоцерківського медичного коледжу, де згодом отримала диплом молодшого спеціаліста з присвоєнням кваліфікації «акушерка». З початком АТО на сході України у 2014 році дівчина підписала контракт із Збройними силами України. Послідували вісім років важкої, часто небезпечної праці. З початком широкомасштабного російського вторгнення в Україну вона постійно виїжджала на евакуацію поранених військових і мирних жителів і неодноразово потрапляла під обстріл. Остання з таких поїздок виявилася для неї фатальною – 7 вересня 2022 року внаслідок ракетного обстрілу в районі населеного пункту Часів Яр санінструктор медпункту 2-го стрілецького батальйону гл. військова частина загинула сержант Бібік Жасміна Михайлівна… Провели захисника України живим коридором пам’яті в с.Олександрівка.

* Бондарчук Костянтин Миколайович. Народився 3 липня 1981 року в селі Шабастівка на Монастирищині. Під час російського вторгнення в Україну служив у гранатометному підрозділі окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Воїн загинув 8 листопада 2022 року внаслідок запеклого бою на Харківщині. Похований у рідному селі.

* Гавриш Микола Григорович1988 р.н., проживав у селі Костянтинівка Балаклеївської територіальної громади Черкаського району. Солдат Гавриш М. Г. загинув 29 травня 2022 року внаслідок бойового зіткнення та масованого артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Оріхове Луганської області. Похований у рідному селі.

Вічна пам’ять героям, які віддали найцінніше – своє життя – за захист України.

реклама


Додаткові матеріали по темі:


додати коментарЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://procherk.info/news/7-cherkassy/108249-troh-cherkaschan-posmertno-nagorodzheno-ordenami

Comments

Новости