Connect with us

Новини регіону Черкас

Троє юних студентів із Тального досягли успіху у Всеукраїнському конкурсі


Діти та молодь Вихованки Тальнівського Будинку Черкаської області взяли участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Троє студентів були далеко.

Три слова Тальнівський Будинок стіни Тетяни Чмиги дітей та молодіЩе одне місце у номінації «Лялька-мотанка» посіла донька гурту «Роксолана», учениця 5 класу Тальнівської міської гімназії №3 Віталіна Тіцкун за твір «Лялечка-Бахар».

Вихованка студії «Арт-Стиль», учениця 4 класу Тальнівської ЗОШ №2 Марія Петраковська також надіслала інше місце на «Ткацтво» за роботу «Батьківська хата, де рута і м’ята». ” номінація.

ІІІ місце у номінації «Малюк-розпис» виборов вихованець студії «Арт-Стиль», учень 4 класу Тальнівської школи козацького роду Горушенко Віктор!

За оригінальну та неповторну творчість дівчата були нагороджені грамотами ЦРБ України. Вітаємо юних місткин з успіхом і бажаємо швидкий розвиток і віддалених тварин. Це для тих, хто любить свою батьківщину і популяризує йогу за допомогою божественних творчих роботів.

Ольга Москаленко

Читайте також: У Тальнівській громаді пояснили, як будуть діти у годину можливого відключення електроенергії

Читайте і нас Телеграма!

Источник

Comments

Новости