Connect with us

Культура

«Танос мертвий»: Marvel просить фанатів вибрати Месників нового противника | Новини. Новини дня. Новини України від 14 липня 2020


Шанувальники популярної серії фільмів «Месники» від Marvel зможуть вибрати нового противника для команди героїв. Відповідне звернення оприлюднено на офіційному акаунті компанії в Twitter.

«Танос мертвий. Яка буде наступна смертельна загроза для Месників? », — йдеться в коментарі під коротким відеороликом, в якому перераховуються популярні лиходії.

Відзначимо, що Танос залишався за кадром в декількох фільмах, які увійшли в кіновсесвіту Marvel, і зіткнувся з командою супергероїв лицем до лиця в екранізаціях «Месники 3: Війна нескінченності» і «Месники 4: Фінал». Обидві ці картини зібрали в світовому прокаті понад два мільярди доларів, а четверта частина і зовсім стала найкасовішим кінопроектом в історії.

Подальша доля багатьох персонажів цих двох фільмів поки невідома. Цілком ймовірно, вона буде прояснена в наступній фазі розвитку кіновсесвіту.

Нові пригоди бракованих Партії: «Зоряні війни: Війни клонів» отримають продовження

У листопаді 2020 року в прокат, можливо, буде випущена картина «Чорна Вдова», а в лютому 2021 року глядачі зможуть оцінити стрічку під назвою «Вічні». Природно, якщо свої корективи не внесе коронавірус нового типу, через поширення якого кінотеатри по всьому світу були закриті на кілька місяців.

джерелоComments

Новости