Connect with us

Новини регіону Черкас

Тальнівський школяр зубрав 30 кг абрикос, аби підрімати ЗСУ


13 Віктор Демидов з’ясував, що на ринку неподалік від центру Тального в Черкасах вони везли різні фрукти для сушіння для потреб ЗСУ і отримали більше. На подвір’ї Його Будинки ріст аристальних абрикосів, що призвело до утворення цієї породи. Хлопець одразу взяв із сестрою Мариною 30 кілограмів фруктового соку та пішов на ринок, де вразив продавчиню кіоску Юлію Панкратову та відібрав фрукти у жителів громади. См. Розповіда «Вісті Черкас».

порожній

– Сьогодні я хочу написати про чудового, практичного хлопчика Вітюшку! Він тричі одного дня їде збирати абрикоси для сушіння для ЗСУ! Я пишу з такими помічниками. Дорослі жартома дають свої пропозиції, ігнорують мої голосіння про вибір фруктів, а дитина, ремонтуючи і розважаючи, працює, Перемогу свій внесок щобити депутатом. – написала Юлія на своїй сторінці у Facebook.
Ми мало що знаємо про Вітю, ми знаємо, що після закінчення 7 класу в одній з російських шкіл викладають вино. Дитина починає малювати і раптом починає плести браслети. Якщо роботи виявляться комплексними, то їх продадуть і копійки передадуть фанатикам. Приведи Дрібничку, але якщо я можу тобі підказати, то ти не осторонь стоїш, а заодно Перемога, – переконує Вітя.

Зібрані Віктором абрикоси руками інших неймовірних людей можна перетворити на курагу, щоб наші захисники в сирітських окопах могли сьорбати і радувати дітей, як Вітя.

PS: Тальнівці та масівці охоче пригощають яблуками, грушами, абрикосами, сливами чи то ягодами, чи то на потреби армії телефонуйте 0685154115 (Юлія).

Источник

Comments

Новости