Connect with us

Коррупция

Суд ударними темпами обіляє Насирова

вт, 25/06/2019 — 13:41

Шостий апеляційний адмінсуд залишив без змін рішення Окружного адмінсуду Києва, винесене в листопаді 2017 року, який задовольнив позов екс-глави Госфискальной служби Романа Насирова до ГФС.

Рішенням Окружного адмінсуду, який підтвердив суду апеляційної інстанції, відповідальність за надання розстрочок компаніям нардепа Олександра Онищенка фактично перекладається з голови ГФС Романа Насирова на керівників місцевих податкових інспекцій, повідомляють Наші гроші.

Судді вирішили, що Насиров мав повноваження приймати рішення про розстрочення податкового боргу фірмам без обмежень в сумі і в межах одного бюджетного року. У рішенні зазначалося, що він не мав аналізувати фінансовий стан цих фірм. Також суд встановив, що Насиров не міг відмовити в розстрочку при наявності позитивного висновку територіальних органів ГФС.

Фактично дане рішення та його підтвердження в апеляції дає Роману Насирову можливість перекласти відповідальність за надання розстрочок компаніям Онищенко на керівників місцевих Госналоговых інспекцій. Сам він у такому випадку виступає лише як особа, яка затвердила висновки, надані місцевими ДПІ.

НАБУ підозрює Насирова в тому, що з травня 2015-го по березень 2016 року він прийняв ряд безпідставних і незаконних рішень про розстрочення для підконтрольних Онищенко ТОВ » Надра Геоцентр, ТОВ Фірма Хас і ТОВ Карпатнадраінвест платежів з рентної плати за користування надрами на загальну суму 2,019 млрд грн. Гроші до бюджету так і не надійшли. У НАБУ заявили, що законних підстав для рішень про розстрочення не було, вони приймалися головою ГФС «заднім числом» і без узгодження з Міністерством фінансів.

В ніч на 7 березня 2017 року Солом’янський райсуд заарештував Насирова з правом виходу під заставу в розмірі 100 млн грн. 16 березня він вийшов на свободу після того, як дружина внесла необхідну суму.

10 листопада 2017 року справу проти Насирова передали в суд. Судовий процес розпочався 7 грудня. У той же день захист Насирова попросила повністю зачитати обвинувальний акт, який складається з 774 сторінок. Прокурори продовжують його зачитувати досі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.

Источник — http://grom-ua.org/

Comments

Новости